Bonnier Alba. 2004. 192 s. Inbunden. Vitt klotband. 26x20cm. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
BONNIER ALBA. 2004. 192 s. Inbunden. 817 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Anteckning på insidan.Glöm inte att titta på mina övriga annonser. frakt tillkommer med 35:-.
Bonn 2004 imo A- Ah
Wahl 2002 inb A- Ah
Originalband med skyddsomslag Bonnier Alba 2004,färgbilder, 192 sid,827 g,nyskick
Kartonnage. Wahlströms 1993. 139 sid.
Bonnier Alba (Dorling Kindersley) 1995 Inb.192s. sk.omslag, Tillskrift, gott skick
Inbunden, 2004, 192 sidor. Begagnad, men i mycket bra skick (boken) resp skadat skick (skyddsomslaget). Porto 48 kr
Bonnier Alba 2004, inb m skyddsomslag, färgillustrerad, s192 sid, nära nyskick
1989, BSP Professional Books. First edition. Paperback. Fine 156 pp. Ill. Signed by the author.
Bonnier Alba. 1997. Ill. 192 s. Dek. pbd. Gott skick. Namnt.
Inbunden, 2004, 192 sidor. Begagnad, men i mycket bra skick
Stockholm : Bonnier Alba, 1997, (Spanien) 192 s. Färgill. 26,5 x 20,5 cm. 852 g. Granskning: Christina Bonnier. Foto: Andy Crawford and Kit Houghton. Originaltitel: Complete horse care manual. Översättning: Karin Malmsjö-Lindlöf.. läs mer
Bonnier Alba. 2004. 192 s. Inbunden. 26x20cm. ca 900 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. mer än 600 steg-för-steg färgbilder och diagram. Praktiska råd och anvisningar. Detaljerade bskrivningar..
Inbunden, 1989, 156 sidor. Begagnad,men i bra skick. Porto 36 kr
192 sidor, dekorerat förlagsband, Bonnier Alba 1997, 20x27 cm., mycket rikt och pedagogiskt illustrerad, gott/mycket gott skick
192 sidor, inbunden, Bonnier Alba 1995, 20x26 cm., illustrerad, nästan nyskick
. 192 sidor, inbunden, Bonnier Alba 1995, 20x26 cm., illustrerad ,nyskick, oläst
Bonniers, 1995, Inbunden, 192 s, illustrerad. I mycket bra skick.
Alba 1995. 192 sid. 4:o. Rikt färgillustr. Förlagsbd med skyddsomslag. Förlagsny.
Bonn 1995 inb A- Al
Bonn 2004 imo A- Hp
Bonn 1995 imo AB+ Hp
192 sidor, inbunden, Bonnier Alba 1995, 20x26 cm., illustrerad, mycket gott skick
192 sidor, inbunden med skyddsomslag, Bonnier Alba 1995, 20x26 cm., mycket rikt och pedagogiskt illustrerad, gott/mycket gott skick
Bonnier alba 2004, inbunden med skyddsomslag, A4-format, 192 sid, mkt fint skick.
4/Inbunden.
Skick 4/Häftad. Tryckår: 1989 Storlek: 230 x 155 mm Förlag: BSP Professional Books Antal sidor: 156. Illustrationer. På engelska <br><br>Fraktkostnaden är alltid 35 kr (inom Sverige) oavsett antal beställda böcker. Spårbar.. läs mer
