Höganäs : Bra böcker | 1987 | Förlagsband med skyddsomslag. Allmänt skick. | 356 s. ; 23 cm | | Språk: Svenska | Originaltitel: The congressman's daughter. | Översättare: Nilsson, Hans-Jacob | Observera: Denna bok har vi på et.. läs mer
Bra Böcker. 1987. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. L.
Boken är i mycket fint skick. Omslag finns i mycket fint skick. Inbunden bok. 1987. Höganäs. Bra böcker. (Utländska Romaner ISBN: (inb.)) Beskrivning :==>> Kongressmannens dotter har liksom Craig Novas förra roman "En God So.. läs mer
Bra Böcker 1987. Inbunden med skyddsomslag, 356 sidor. Mycket gott skick.-----"Kongressmannens dotter har en obeveklig pondus; Craig Nova skriver så utomordentligt bra." - John Irving
Bra böcker. 1984. 444 s. Inbunden. 22x14cm. 590 gram. Mycket gott skick.
En bok för alla, Bonniers/Svalan, Bra Böcker. 1990, 1972, 1984. 206, 231, 444 s. Pocket (Goldstein), dek. mklotbd (Solsjenitsyn), inb. (Nova). Mycket gott skick. läs mer
Bra Böcker. 1984. 444 s. Inbunden. 607 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. boken är namnad på insidan.En betvingande roman om ära och lidelse, pengar och kärlek..
BraBöcker. 1984. 448 s. Inbunden. Klotband. 22x14cm. 600 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Bra böcker. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. gulnad(80).
Bra Böcker 1982, inb med skyddsomslag, mycket bra skick
Bra böcker. 1984. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick.
BraBöcker. 1987. 358 s. Inbunden. Klotband. 22x14cm. 550 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Bra Böcker Höganäs Inbunden med skyddsomslag, s. Mycket gott skick
Bra Böcker. 1984. 444 s. Inbunden. 22x14cm. 605 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Boken är oläst.
Bra Böcker. 1984. 444 s. Inbunden. 22x14cm. 625 gram. Gott skick. Ryms i postens billiga kartong trots sin skrymmande tjocklek. (Se mina fraktvillkor) Skyddsomslag lätt kantnött.
Bra Böcker. 1987. 356 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Namnteckning
Utgiven av Bra böcker 1987. Inb.356 sidor.Skyddsomslag. Gott skick.
Bra Böcker. 1987. 356 s. Förlagsband. 22x14cm. 515 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Ägarsign.
Bra Böcker. 1984. 444 s. Förlagsband. 22x14cm. 612 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick.
Bra Böcker. 1984. 444 s. Förlagsband. 22x14cm. 612 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Bokförlaget Bra Böcker. 1984. Inbunden med skyddsomslag i mycket gott skick. Lite gulnat snitt.
Bokförlaget Bra Böcker. 1987. Inbunden med skyddsomslag i mycket gott skick. Lite gulnat snitt.
Roman. Bra Böcker. 1984. Grönt pappband. 444 s. Bok i gott skick. Något stött i kanterna. Inlagan i fint skick, svagt gulnad. Skyddsomslag i gott skick, ganska nött och kantstött. Frakt: 33 kr (aug-12).
Bra Böcker. 1987. 355 s. Inbunden. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick.
bra böcker. 1987. 355 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Bokförlaget Bra Böcker. 1984. Inbunden med omslag i mycket gott skick.
Bokförlaget Bra Böcker. 1984. Inbunden med omslag i mycket gott skick.
Bokförlaget Bra Böcker. 1984. Inbunden med omslag i mycket gott skick.
Bokförlaget Bra Böcker. 1984. Inbunden med omslag i mycket gott skick. Gulnat snitt-
Bra Böcker. 1987. 356 s. Inbunden. Klotband. 22x14cm. 530 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick.
