Arena | 1992 | Ill. pappband. Gott skick. | 199, [1] s. : ill. ; 22 cm | 91-86100-14-9 | Språk: Svenska | [Lagerplats: B1]
En bok för alla | Utg. 2002. Ej o.u. | Förlagsband. | 287 s. | 9789172212275 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
LTs förlag, Stockholm. | 1989 | Förlagsband. | 136 s. : ill. | 91-36-02873-8 | Språk: Svenska | [Lagerplats: L1]
Bokforlaget Forum | 1985 | Pappband. Allmänt skick. | 800 s. : ill. | 91-37-08776-2 | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några ytterligare dagar i leveranstid. Baksidestext eller annan .. läs mer
Forum. femte uppl. 1985. 800 s. Dek. pappband. 22x14cm. 896 gram. Gott skick. solbefäckat snitt.
Boken är i mycket fint skick. Omslag finns i fint skick, ytmärken av prislapp, se bild. Inbunden bok. 1991. Stockholm. Arena. (Historia & Arkeologi ISBN: 9186100130) Beskrivning :==>> [Wilkman's Antikvariat - Kundservice,.. läs mer
Forum 1991. Hårda pärmar. 800 sidor. I mycket fint skick. läs mer
Arena, 1991. Första upplagan. Förlagsband med skyddsomslag. 145, (1) sidor. läs mer
Arena. 1991. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Lite sliten i omslag. läs mer
Arena 1991. Inbunden med skyddsomslag, 146 sidor, 317 gram. Nära nyskick. läs mer
Bokförlaget DN. 2002. Förlagsband. 494 s. Illustrerad. Mycket gott skick. Återger innehållet i över 700 verk.
287 s., 15 x 18 cm, ill. i svart/vitt, limbunden, hård pärm. En bok för alla 2002. ISBN 91-7221-227-6. Nyskick. Hälsning från författaren på försättsbladet. Vikt utan emballage: 376 gram. Frakt inom Sverige: 33 kr (ekonomibrev, .. läs mer
En bok för alla. 2003. 223 s. Inbunden. 18x15cm. Mycket gott skick.
Forum. 5:3 uppl. 1994. Inbunden. laminerad illustrerad kartonnage. Mycket gott skick.
Carlssons. 2006. 240 s. Inbunden. 25x17cm. Nära nyskick. "Boken om de läsande Bernadottedrottningarna... " Men också "...ett spännande dokument över nära 200 år av kvinnors läsande". läs mer
En bok för alla 2005. Kartonnage 215 sidor. Nyskick Frakt tillkommer
Bokförlaget Cordia, 1996, inbunden, format 180 x 223 mm, 212 sidor, illustrerad. Skickgrad 8 (av 10) - nästan nyskick. Boken skickas säkert packad
1991. 146 s. Förlagsbd. med sk. omsl. Arena. Ill. Nyskick. läs mer
Fyrar i litteraturen från den från den stora uppbyggnaden under 1800-talet. 36 bidrag av svenskspråkiga författare. Foto och illustrationer i sv/v. Rekolid 1992 157s Dek.ppb. ISBN 91-87346-09-5 Böj på bakre pärm Gott skick
En bok för alla. 2002. 287 s. Dek. pappband. 18x15cm. 387 gram. Mycket gott skick. läs mer
En bok för alla. 2002. 287 s. Dek. pappband. 18x15cm. 381 gram. Mycket gott skick. läs mer
Rekolid, Stockholm 1992, 157+(2) s. 8:o. Förlagsband. Sparsamt illustrerad i svart/vitt. Mycket gott skick. Svenska hylla: 864
Forum. 5e upplagan uppl. 1994. 800 s. Häftad. 22x14cm. 1235 gram. Mycket gott skick.
Forum. 5 uppl. 1984. 800 s. Häftad. Gott skick. We only accept orders from Sweden. Namnteckning på ett försättsblad. läs mer
Berghs. LL uppl. Inbunden. 200 gram. Nyskick. Stämplat läsexemplar.
. Samlingar i Bernadotte-biblioteket. Carlssons 2006. 240 s. Förlagsband med skyddsomslag. 24,5 x 17,5 cm. ¶ Förlagsny. recension på http://www.svd.se/kultur/litteratur/kunglig-resa-i-slottsbiblioteket_34235.svd
Bokförlaget DN. 2002. 494 s. Inbunden. Nyskick. läs mer
Pocket. Nyskick. We only accept orders from Sweden. Pocketfestival! 98 kronor för tre pocket ink frakt.. SE FLER REA POCKET! Sök på REA och POCKET. läs mer
Bokförlaget DN. 2002. 494 s. Inbunden. Mycket gott skick. läs mer
Stockholm : Arena, 1992 (Värnamo : Fälth) 199[1]s. Ill. 22 x 14 cm. 376 g. S. 95-196: Litterära bidrag / författare: Mia Ohlsson ... ISBN: 91-86100-14-9 ; Inb. dekorerat förlagsband. # I mycket fint skick. 9186100169
