Bokförlaget DN. 1999. 178 s. Häftad. Mycket gott skick.
Pirat 2002. Inb.m. Omsl. 351 sid. Namnteckning, f.ö. Nyskick.
Bokförlaget DN. 1977. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Bokförlaget DN. 1997. 161+listor s. Förlagsband. 22x20cm. 605 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Illustrerad.
| Bonnier Pocket | Utg. 2009. Ej o.u. | Pocket. | 412 s. | 9789174290653 | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några ytterligare dagar i leveranstid. Baksidestext eller annan relevant i.. läs mer
| Stockholm : Piratförlaget | 2001 | Förlagsband med skyddsomslag. Skyddsomslaget har ful reva, annars tämligen gott skick. | 359 s | | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några ytterli.. läs mer
Bokförlaget DN. 1999. 178 sidor. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. (19)
Bokförlaget DN. orginalutgåva (OU) uppl. 1997. 161 + listor s. Inbunden. kartonnage förlagsband. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. I boken berättar Göran om strapatserna med cykel och klättring. Om hur d.. läs mer
Piratförlaget. 2005. 390 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 20.
Bokförlaget DN. 1999. 161+listor s. Häftad. 21,5x19,5cm. 479 gram. Gott skick. Illustrerad.
Bokförlaget DN. 1997. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
DN Bokförlag. 2002. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. läs mer
Förlagsband/skyddsomslag DNförlag 1997 illustrerad. Biografi, Göran Kropp 8000 + (16 s. packlista, distanslista, topplista.) 161 sidor
DN 1998 Hft..161s. +Packlista+Topplista. Illustrerad. [I samma format som den inbundna, inte pocketstorlek]. Mkt. gott skick
DN . 2000. 284 s. Inbunden. 681 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. samfraktar gärna så titta gärna på mina övriga annonser.. läs mer
2002, inb m sk omsl, 284 s + bildsidor, Bokförlaget DN, mkt gott skick. läs mer
Bokförlaget DN.. 1 uppl. 2002. 284 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. We only accept orders domestic Sweden. Alla våra kunder betalar mot faktura, m a o ingen förskottsbetalning. B-post..
Bonnier Fakta. 2002. 256 s. Pocket. Mycket gott skick. Namnteckning. läs mer
2012, originalomslag i presentskick, rak och ren utan namn eller skador
Pirat pocket 2004 nyskick. Thriller med tema överbegåvade. 299s, 170gr .
Nära nyskick. Inläst av författaren. 10 CD avlyssnade endast en gång.
Bonnier Fakta förlag. 2002. 255 s.+ 8 s.färgfotobilder s. Pocket. 18x10,5cm. 200 gram. Nära nyskick.
Bokförlaget DN. 1:a uppl. 2000. 283 s. Original pappband. 24x17cm. 650 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Illustrerad, delvis ifärg. läs mer
Bokförlaget DN. 2002. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. läs mer
DN. 2002. 284 s. Inbunden. 23,3x16,3cm. 657 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. läs mer
Bonnier pocket. 2009. 411 s. Pocket. Mycket gott skick. ''
2000 DN. Inbunden, skyddsomslag, 283s. 23x16cm, 679g. Färgfotoillustrerad. Mycket gott skick. ISBN 9175883694. Beskrivning: Håkan Lans kallas ett geni. Han är en av uppfinnarna bakom datormusen, innehavare av patent för färg i.. läs mer
Piratförlaget 2006 näranyskick om Villariexpeditionen 2000 .
