h:ström - Text & Kultur, Umeå. | 2009 | Limhäftad. | 432 s. | 978-91-7327-118-9 | I nyskick.
Symposion, Stockholm. | 2001 | Limhäftad | 540 s. | 91-7139-521-0 | I nyskick. läs mer
Brutus Östlings bokf Symposion | Utg. 2000. Ej o.u. | Häftad. | 540 s. | 9789171395214 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Brutus Östlings bokf Symposion | Utg. 2001. Ej o.u. | Häftad. | 283 s. | 9789171395382 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Brutus Östlings bokf Symposion | Utg. 2002. Ej o.u. | Häftad. | 352 s. | 9789171396006 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Brutus Östlings bokf Symposion | Utg. 2005. Ej o.u. | Häftad. | 560 s. | 9789171396754 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Brutus Östlings bokf Symposion | Utg. 2000. Ej o.u. | Häftad. | 206 s. | 9789171394774 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
B. Östlings bokförl. Symposion, Eslöv. | 2005 | Limhäftad. | 560 s. ; 22 cm | 91-7139-675-6 | I nyskick. läs mer
IAP | 2009 | Häftad. | 106 s. | 9788562022890 | I nyskick.
Dover | 2004 | Häftad. | 143 s. | | I nyskick.
Dover | 2003 | Häftad. | 128 s. | 9780486426914 | I nyskick.
Dover | 1995 | Häftad. | 96 s. | 9780486285153 | I nyskick.
Bonniers | 1999 | Limhäftad / Pocket. | 294 s. | | I nyskick.
Bokförlaget Korpen | Utg. 2011. Ej o.u. | Pocket. | 235 s. | 9789173745864 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
h:ström - Text & Kultur, Umeå. | 2007 | Linneband. | 429 s. | 978-91-7327-020-5 | I nyskick.
Symposion, Stockholm. | 2001 | Limhäftad. | 283 s. | 91-7139-538-5 | I nyskick. läs mer
Korpen, Göteborg. | 2011 | Limhäftad / Pocket. | 235 s. | | I nyskick.
Med inledning om den tyske filosofen och filologen. Inb. 1969. 295 s. Bokfrämjandet. I svensk tolkning av Wilhelm Peterson-Berger. Nyskick. Vikt 380 gram
Symposion. 2000. 540 s. Häftad. Gott skick. Solblekt rygg, exlibris. läs mer
Rabén Prisma. 1998. 159 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Översättningoch inledning A.W Johansson.
Forum. 1956. 314 s. Häftad. 320 gram. Mycket gott skick. Fraktkostnad 36 kr.
Methuen, London 1978. First edition. Wrappers. 262 pp. Good condition. Edited by Malcolm Pasley.
Brutus Östlings bokförlag Symposion, Stockholm/Stehag 2005. Häftad. 560 sidor. Mycket gott skick. Noter och efterord av Ulf I. eriksson. (Samlade skrifter 2). läs mer
Bokförlaget Svithiods Förlag, Stockholm 1900. Första fullständiga svenska upplagan. Bunden i ett privatbundet skinnryggsband. 196 (4) sidor. gott skick, lätt vik på försättsbladet, exlibris. Ett snyggt dekorerat band. Översatt a.. läs mer
Penguin Books, London 1990. Printed wrappers. 207 (1) pp. Good condition.
Brutus Östlings bokförlag Symposion, Stockholm/Stehag 2001. Häftad. 283 (3) sidor. Gott skick. Översättning, noter och efterord. (Samlade skrifter Band 4).
Prisma, Stockholm 1966. Pocketformat. 223 (1) sidor. Lätt nött. I urval och översättning av Carl-Henning Wijkmark.
Bo Cavefors Bokförlag, 1970. Häftad. 338 (2) sidor. Gott skick. Tolkningar av Tage Thiel. läs mer
häftad 560 sidor, symposion 2005, nyskick, band 2 i samlade skrifter läs mer
Pocket, 294 sidor. Forum (Ungern, 1982). Svensk tolkning av Wilhelm Peterson-Berger baserad på översättning av Albert Eriksson. Mycket gott skick.
