Inbunden, 1988, 413 sidor. Begagnad, men i mycket bra skick. Snedläst. Porto 48 kr
Boken är i mycket fint skick. Namnad på försättsbladet. Inbunden bok. 1989. Stockholm. Timbro. (Svenska Romaner ISBN: 9175661810) Beskrivning :==>> Andra delen i serien om Operation Garbo. Del 1 slutade med att hårda strider.. läs mer
En spännande thriller med god inblick i ryska förhållanden och en fristående fortsättning på »Operation Garbo« och »Operation Narva« - Inbunden i kartonnageband i mycket gott skick Timbro 1996 [ 235 s. ;24 x 16 cm; 508 gr ] - UR.. läs mer
Timbro 1990 inb AB+ kartonnage Ah
Timbro. Första svenska uppl. 1993. 215 s. Inbunden. Kartonnage. 471 gram. Mycket gott skick. Enhetsfrakt 36 kr med ekonomibrev (3 dagar) för försändelser under 2 kg inom Sverige.
Timbro. 1990. Inbunden. Kartonnage. Mycket gott skick.
Timbro. 1989. 299 s. Dek. pappband. 23x15,5cm. 624 gram. Gott skick.
Timbro pocket. 1990. 299 s. Pocket. Hyfsat skick. lite nötta pärmar, annars fin..
Timbro 1993, inbunden (kartonnage), 215 sidor.
215 sidor, kartonnage, Timbro 1993, gott/mycket gott skick
Timbro 1996 inb A- kartonnage Aj
Timbro 1989 kart mkt gott skick
Timbro. 1993. 215 s. Inbunden. Kartonnage. Mycket gott skick.
Nya fronter? : 1943 - spänd väntan / red: Bo Hugemark ; [Göran Andolf...] Hugemark, Bo, 1936- (redaktör/utgivare) Se även: Winter, Harry Andolf, Göran, 1939- (författare) ISBN 91-974056-8-X (inb)1. uppl., 2. tr.. läs mer
1993, förlagskartonnage med omslagsbild i presentskick, rak och ren utan namn eller skador
timbro. 1990. 298 s. Pocket. Mycket gott skick.
Timbro 1993 inb A- kartonnage Aj
Timbro 1993. Inb. laminatband. Svaga hörnstuk. Mycket fräsch inlaga. 480 g. 215 s.
timbro. 1993. 215 s. kartonage. 23x15.5cm. 472 gram. Nära nyskick.
timbro. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas.
Timbro 1989 inb AB+ kartonnage Ak
Timbro 1990. Kartonnage. 15x23 cm, 425 gr, hyfsat skick, nedre bokhörn något skadade
timbro förlag. 1990. 299 s. Inbunden. kartonage. 23x15.5cm. 426 gram. Gott skick. omslag har ett litet stötmärke i kant på baksidan.
Timbro. 1989. 299 s. Inbunden. 22x14cm. 528 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. Dekorerat laminatband. Väldigt litet rött (15mm) streck i framsnitt.
Timbro förlag. 1988. 413 s. Inbunden. kartonage. 23x15.5cm. 803 gram. Mycket gott skick. namn ini bok.
Pocket, gott skick, tryckt 1990, 292s
Stockholm 1989. Timbro. 299 s. Pappband. Nyskick.
Kartonnageband. Vikt cirka 420 gram. Timbro, 2:a upplagan, 1990. 298 + (1) sidor. Gott skick, endast gulnad inlaga och en tillskrift på försättsbladet.
Timbro 1989. Lam Kartb. 299 s. Mkt gott skick.
1990 Inb kartonage
