Bonniers. 1973. 158 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. e
Inbunden. Gott skick.
Stockholm : Hökerbergs | 1963 | Förlagets vita helklotband med skyddsomslag och medbundet främre omslag. Skyddsomslaget nött med vissa smårevor, annars fint skick. | 291 s +planscher | | Språk: Svenska | Observera: Denna bok ha.. läs mer
Lars Hökerbergs, Stockholm. | 1967 | Klotband. Gott skick. | 220 s. : ill. | | Språk: Svenska | [Lagerplats: 0]
Inbunden. Gott skick.
Hökerbergs, Stockholm 1963. Första upplagan. Bunden i förlagets klotband med skyddsomslag. Främre omslag medbundet291 (1) sidor. Omslaget kraftigt nött med lagade revor. Signerad av Inga: Inga Tidblad/ 18.12.63.
Bonniers. 1973. 159 s. Inbunden. förlagsband. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Hökerbergs. 1963. 291 s. Inbunden. Klotband. 22x14cm. 640 gram. Gott skick.
Bonniers. Original uppl. 1973. 158 s. Inbunden. 268 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Bonniers. 1973. 159 s. Inbunden. 19x12cm. 260 gram. Gott skick.
Hökerbergs. 1963. 291 s. Inbunden. Klotband. 21,5x14,5cm. Gott skick. Titel i guldtryck på ryggen. Omslaget lätt solkigt, annars nyskick. Ägarnamnteckning..
Hökerbergs. 1967. 222 s. Inbunden. 21,5x14,5cm. 500 gram. Mycket gott skick.
Bonniers. 1 uppl. 1973. 160 s. 275 gram. Gott skick. Boken är i fint skick inuti, lite gulnad. Porto tillkommer med 33:- ekonomipost. För en förfrankerad kartong ekonomipost 39:- ryms tre böcker av den här storleken (pocketstor.. läs mer
Bonniers. 1976. 159 s. Inbunden. Kartonnage. 19x11,5cm. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
?Nyskick med omslag? Bonniers 1973, 159 sidor, Inbunden med illustrerade pärmsidor (Kartonnage) gott skick ISBN 91?0038944-7 Frakt tillkommer
Hökerbergs. 1963. Häftad. Gott skick.
Bonniers. 1976. 159 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. ägarsignatur; porto och emballage 40 kr.
Bonniers. 1973. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Memoarer. Hökerbergs 1963. 291s. Hft. Planscher i sv/v. Något nött pärm. Något gulnad inlaga. Gott skick. L708
Sprättad sprätt bok i gott skick. Utgiven av Hökerbergs, år 1963.
Inbunden
Bonniers, inb m oms, 1976
Hökbergs. 1963. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Dekorerat pappband med skyddsomslag Bonniers 1973, 159 sid. Namnteckning.
Hökerbergs . 1967. Ett flertal helsidesplanscher + 221 s. Inbunden. 21x14cm. 550 gram. Gott skick. Illustrerad. Biografibok.
Hökerbergs 1963. Häftad. Gott bruksskick. 292sid 22x15cm 560g Snabb leverans. Sampackning lönar sig.
Mycket fint skick Orginalutgåva Hökerbergs, Stockholm 1963, Självbiografi, illustrerad, främre omslag medbundet, ej skyddsomslag, vitt helklotband, 8o, 292s
1967. Illustr. 222 s. Förlagets kart.band m skyddsomsl. L1438
Bonniers. o.u. uppl. 1973. 159 s. Inbunden. 19x12cm. 300 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Ngt. snedläst.Ett par klämmärken på bakre pärms överkant,Skyddsomsl. har ett rivmärke vid övre rygg.
Hökerbergs. 1967. 221 s. Gott skick. Ägarnamn på insidan. Skyddsomslaget slitet. "Tidblad berättar om scenkamrater och människor i Stockholmsvimlet. Här finns soliga bilder från våren i Nockeby till hösten vid skånekusten.".
