Trevi. 1990. 217 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. ;
Forum. 1.sv.uppl. uppl. 2004. 215 s. Inbunden. 22x14cm. 425 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick.
Forum. 2004. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Forum, Stockholm. | 2004 | Förlagets svarta pappband, med skyddsomlag. | 214, [1] s. ; 22 cm | 91-37-12752-7 | I nyskick.
Brombergs | Utg. 2008. Ej o.u. | Förlagsband. | 170 s. | 9789173370714 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Ersatz | Utg. 2007. Ej o.u. | Förlagsband. | 144 s. | 9789188858399 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Forum. 2004. 214 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Forum. 2004. 252 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Med ursinnig kraft och språklig virtousitet berättar Elfriede Jelinek om pianolärarinnan Erika Kohut, som misslyckats som konsertpianist men for.. läs mer
Forum. 2004. 251 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. d
Trevi, 1986. 1:a sv. uppl. 251,(1) sid. Inbunden m. skyddsomslag. Mycket gott skick. (Nobelpristagare i litteratur 2004)
Originalets titel: Michael. Ein Jugendbuch für die Infantilgesellschaft (© 1972). Översättning av Anna Bengtsson (1968-) & Ola Wallin (1965-). Ersatz, Stockholm. 2007. Första svenska upplaga. Förlagsband med skyddsomslag, 188,.. läs mer
Ersatz. 2007. 188 s. Pbd. Skyddsomsl. Nyskick.
Forum. 2004. 251 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Tidigare ägares namn på försättsbladet. ;
Ersatz. 2007. 188 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Ngt snedläst.
Forum. 1 uppl. 2004. 252 s. Inbunden. 22x14cm. 470 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick.
Forum. 2004. 217 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Tidigare ägares namn på försättsbladet. :;
Forum. 2004. Inbunden. 252 s. Skyddsomslag. Nyskick.
Forum. 2004. 252 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick.
Trevi. Inbunden. Mycket gott skick. Bibl. bok(85).
Bokförlaget Trevi 1992. Inbunden gallrad biblioteksbok med hårda pärmar, stämpel och lånekortsficka, 214 sidor. Nära nyskick. Recension från bloggen"We tell our stories to live":Undertiteln till Heinrich Bölls roman Katharina Bl.. läs mer
Forum. 2004. 251 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Forum. Stockholm, 2004. Förlagets pappband med skyddsomslag. 252 s.
Forum förl 2004, inb med skyddsomslag, 214 sid, mkt gott skick
Stockholm : Forum, 2004 2004 Inb m skomsl Gott skick
Forum, 2004. Inbunden. 218 s. Skyddsomslag. Nyskick.
Inbunden, 2004, 252 sidor. Begagnad, men i mycket bra skick. Porto 36 kr
Stockholm : Forum, 2004 2004 Inb m ngt madfaret skomsl
Tiderne Skifter. 2004. 171 s. Häftad. Nyskick.
Tiderne Skifter. 1 uppl. 2005. 273 s. Häftad. Nyskick. På danska.
Pocket. Nära nyskick.
