Stockholm; MånPocket, 1999. 333, (1) s. Pocket. Fint skick. Förord och urval av Bengt Jangfeldt.
148 sidor, inbunden med skyddsomslag, Wahlström & Widstrand 1987, gott/mycket gott skick
Stockholm, Wahlström & Widstrand, 1986. 8:o. 459 s. Originalpappband med skyddsomslag. 901876 läs mer
Stockholm : Wahlström & Widstrand | 1987 | Förlagsband, skyddsomslaget saknas. Allmänt skick. | 459 s. ; 22 cm | 91-46-15395-0 | Språk: Svenska | Originaltitel: Less than one. | Översättare: Jangfeldt, Bengt | Observera: Denna .. läs mer
Wahlström & Widstrand. 1987. 459 s. Inbunden. 739 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. samfraktar gärna så titta gärna på mina övriga annonser..
Stockholm 1988. 82 sid. Förlagets pappband med skyddsomslag. Bra skick.
W&W. 1988. 459 s. Pocket. 18x11cm. 250 gram. Mycket gott skick. Tillskrift. Översättning av Bengt Jangfeldt.
WoW 1997 imo A- Ag
Wahlstrom & Widstrand 1988. 82 sid. Inbunden. Nyskick.
Wahlström & Widstrand, Stockholm 1997. Första svenska upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 316 (4) sidor. Gott skick.
Wahlström & Widstrand, Stockholm 1989. Första svenska upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 139 (5) sidor. Gott skick. Urval och översättning av Bengt Jangfeldt. Med bidrag av Julian Birbrajer.
Wahlström & Widstrand, Stockholm 1984. Första svenska upplagan. Häftad. 127 (1) sidor. Gott skick. Urval och inledning av Hans Björkegren. läs mer
Wahlström & Widstrand, Stockholm 1997. Första svenska upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 316 (4) sidor. Gott skick.
Wahlström & Widstrand, Stockholm 1988. Första svenska upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 82 (2) sidor. Gott skick.
Wahlström & Widstrand, Stockholm 1989. Första svenska upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 139 (5) sidor. Gott skick. Urval och översättning av Bengt Jangfeldt. Med bidrag av Julian Birbrajer.
Penguin Books. 1988. 174 s. Storpocket. 20x13cm. 148 gram. Gott skick. på engelska.
Wahlström & Widstrand. 1987. 127 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick.
Wahlström & Widstrand. Första svenska uppl. 1987. 148 s. Inbunden. 18x11,5cm. 195 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Frakt ingår i priset.
Wahlström & Widstrand 1988, pocket , bra skick
Mån 1999 pock A- Aj
Månpocket. 1999. 332 s. 187 gram. Nyskick.
Oxford University Press. 1987. 151 s. Pocket. Gott skick. Hälsning till tidigare ägares namn på försättsbladet.
Wahlström&Widstrand. 1999. 334 s. Pocket. Nära nyskick. Frakt tillkommer.
Wahlström & Widstrand. Första svenska uppl. 1989. 139 s. Förlagsband med skyddsomslag. Mycket gott skick.
Lindhard og Ringhof. 1 uppl. 1989. 94 s. Häftad. Hyfsat skick.
Wahlström & Widstrand. 1984. 128 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. porto+emb 45 kr. läs mer
Wahlström & Widstrand 1987. 459 s. Inbunden med skyddsomslag. Fint skick
Förlagsband/skyddsomslag.Wahlströ m & Widstrand, Stockholm 1987 originalupplaga. Att behaga en skugga valda essäer. Frakt 48 kr.
Wahlström & Widstrand, 1987. Inbunden, pappband med skyddsomslag. 127 sid. I bra skick, ngt naggat omslag. Portovikt 420 g.
Wahlström & Widstrand. 1987. 127 s. Pbd. Skyddsomsl. Mycket gott skick. Namnetikett.
