Stockholm : Norstedt | 1997 | Illustrerat förlagsband. Nära nyskick. | 144 s | 91-1-971522-6 | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några ytterligare dagar i leveranstid. [Lagerplats: H1]
Kartago Förlag | Utg. 2008. Ej o.u. | Flexband. | 232 s. | 9789186003029 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Bulls Presstjänst AB | Utg. 2011. Ej o.u. | Förlagsband. | 180 s. | 9789163387913 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Ekholm & Tegebjer förlags AB | Utg. 2012. Ej o.u. | Förlagsband. | 200 s. | 9789186048341 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Atlantis. 1985. 81 s. Dek. pappband. 28,5x21,5cm. 576 gram. Gott skick. Rikt illustrerad, nötta pärmkanter.
Stockholm : Norstedt, 1997 (Värnamo : Fälth) 144[1]s. Färgill. Faks. 20 x 18 cm. 409 g. ISBN: 91-1-971522-6 ; Inb. dekorerat förlagsband. # I mycket fint skick, som ny.
Askild & Kärnekull. 1969. Ill. 94 s. Hft. Gott skick. Främre snitt och främre marginal fläckad.
Forum. 2001. 91 s. Dek. pappband. 19,5x16cm. 220 gram. Mycket gott skick. Illustrerad.
Norstedts. 1997. 144 s. Inbunden. 19x18cm. 420 gram. Mycket gott skick. Barnens brev till Toimten sammanställda av Lasse Åberg.
Bokförlaget Atlantis, Stockholm 1981. Första upplagan. Bunden i förlagets pappband. 81 sidor. Gott skick. läs mer
Askild & Kärnekull, Stockholm 1969. Första upplagan. Häftad. 96 (2) sidor. Lätt nött.
Gebers, Stockholm 1970. Första upplagan. Bunden i förlagets illustrerade pappband. 60 (4) sidor. Gott skick.
Gebers, Stockholm 1967. Första upplagan. Bunden i förlagets illustrerade pappband. 28 x 20 cm. [32] sidor. Lätt nött på övre och nedre rygg. Signerad av Lasse Åberg med tecknad blomma.
Brombergs. 2003. Inbunden. 22,5x17,5cm. Nära nyskick. L28.
Askild & Kärnekull 1981 Inb. Kart.37 rikt färgill. s.Bl.a. Text till Olyckans sång Brukssliten. Nötskada på bakre pärm
Informationsförlaget. 1985. 79 s. Inbunden. Kartonnage. Gott skick. läs mer
Norstedt, 1997. 144 s. Inbunden. Förlagskartonnage. Inga skador. Illustrerad i färg. 400 gram. Frakt inom Sverige 33:- .
Brombergs. 1985. Inbunden. Gott skick. Namn och stämpel i bok.
Askild & Kärnekull. 1969. 94 s. Häftad. 20x15cm. 165 gram. Gott skick. Rikt illustrerad, gulnat omslag.
Norstedts. 1997. 144 s. Inbunden. Kart. 19,5x18cm. 415 gram. Mycket gott skick. läs mer
95 sid. Rikt ill. 1984. Inbunden, fint skick.
Semic. 1996. Inbunden. 30x22cm. Nära nyskick.
Askild & Kärnekull. 1977. 127 s. Pocket. Mycket gott skick. Noter och sångtexter. läs mer
Informationsförlaget. 1985. 79 s. Inbunden. 25x18cm. Mycket gott skick. Illustrerad i färg.
Bulls Presstjänst AB. 1:a upplagan uppl. 2011. 180 s. Inbunden. 27x27cm. 1150 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Sällskapsresan som soffbordsbok! Lagom till den sjätte filmen om hela Sveriges antihjälte Stig-Hel.. läs mer
Skoglunds. 1971. Häftad. Gott skick.
Norstedts. 1997. 144 s. Inbunden. 20x18cm. 413 gram. Gott skick.
Informationsförlaget 1988. Pappband. Rikt illustrerad. ca 140 sidor. Nyskick. läs mer
Informationsförlaget 1989. Kartonnage. 140 sidor, 21,5x21,5cm 550 gram. Mycket gott skick.
Informationsförlaget. 1985. 79 s. Inbunden. 24,5x17,5cm. Gott skick.
