Alfabeta. 1995. 151 s. Dek. pappband. 21,5x14cm. 329 gram. Mycket gott skick. Ägarsign.
Alfabeta. 1995. 151 s. Dek. pappband. 21,5x14cm. 327 gram. Mycket gott skick. försättsblad urrivet.
Alfabeta. 1995. 151 s. Dek. pappband. 21,5x14cm. 330 gram. Mycket gott skick.
Alfabeta. 1995. 151 s. Inbunden. 22x14cm. 330 gram. Mycket gott skick. läs mer
1994 Alfabeta. Pocket, 151s. 91g. Mycket gott skick. ISBN 9177127870. Vad är skitsnack? Hur uppkommer det? Vad ställer skitsnacket till med och vad kan vi göra åt det? Kan vi till och med vända skitsnacket till något positivt oc.. läs mer
Alfabeta. Andra uppl. 1995. 160 s. Inbunden. Kartonnage. 21,5x14cm. 320 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. Tejp rester Pärmen.
Alfabeta, 1994, 150 sidor. Vad är skitsnack? Hur uppkommer det? Vad ställer skitsnacket till med och vak kan vi göra åt det? Kan vi till och med vända skitsnacket till något positivt och lära oss något nytt? Fin skick, namnteckn.. läs mer
Alfabeta. 1 uppl. 1994. 151 s. Inbunden. Gott skick. We only accept orders from Sweden. Bokhandelsex. läs mer
ALFABETA 1995. Förlagsinbunden med 152 sidor i mycket bra skick. Skitsnack är en rak och tillgänglig bok. Porto 35:- L läs mer
Alfabeta Bokförlag. 1994. 151 s. Inbunden. 22x14cm. 315 gram. Nära nyskick. läs mer
1994 Dekorerat förlagsband. Titel på pärmen ""Skitsnack. . . Bland vännerna, i familjen, bland arbetskamraterna.
Akademilitteratur. 1985. 115 s. Inbunden. Illustrerad kartonnage. 23x20cm. 433 gram. Mycket gott skick.
Alfabeta, 1994 Pappband, 151s. 22x14cm, 314g. Mycket gott skick, tillskrift från författaren. ISBN 917712426X. Vad är skitsnack? Hur uppkommer det? Vad ställer skitsnacket till med och vad kan vi göra åt det? Kan vi till och me.. läs mer
Bland vännerna, i familjen, bland arbetskamraterna
Alfabeta. 1994. Inbunden. läs mer
1997, pocket i gott skick läs mer
Akademilitteratur. 1985. Ill. 115 s. Dekorerat kartonnagebd. Gott skick.
Inbunden i nyskick. Akademilitteratur 1985. Att simma med din lilla baby är ett sätt att komma nära barnet och att få syn på världen ur barnets perspektiv. Babysim ger en vattenvana som minskar drunkningsrisken och bibehåller ba.. läs mer
Akademilitteratur. 1985. 115 s. Inbunden. Ex-biblioteksbok. 450 gram. Gott skick.
Stockholm : Alfabeta, 1994 Hårda pärmar, limbunden, 151s. 300g. Mycket gott skick, liten pärm-rispa. ISBN 917712426X. Vad är skitsnack? Hur uppkommer det? Vad ställer skitsnacket till med och vad kan vi göra åt det? Kan vi till .. läs mer
Alfabeta 1994, 151s. Kartonnage med limhäftad inlaga. Pyttenötning vid något hörn. Närmast försumbart. 21.6x14x1.5cm, 315g läs mer
