Bonniers. 1997. 386 s. Inbunden. Förlagsband med skyddsomslag. 670 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Mycket fint exemplar. Oläst. Aningen gulnat boksnitt och några minimala skavanker på skyddsomslaget, för övrigt i ny.. läs mer
Bonniers. 2006. 370 s. Inbunden. Förlagsband med skyddsomslag. 656 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Mycket fint exemplar. Nytt. Oläst. Aningen gulnat boksnitt och några minimala skavanker på skyddsomslaget, för övrig.. läs mer
Info Books. 1992. 190 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. En liten reva i skyddsomslaget. Sex nyskrivna laddade berättelser som spänner över erotikens alla områden, från sinnlig lekfullhet till råaste kåthe.. läs mer
Bonniers | 1990 | Förlagsband, skyddsomslag. Exlibris främre insida, stämpel med recensionsexemplar. Inlagan i mycket bra skick. | 229 s. | | [Lagerplats: B1]
Albert Bonniers Förlag | Utg. 2007. Ej o.u. | Pocket. | 370 s. | 9789100115517
Albert Bonniers, Stockholm. | 1998 | Limhäftad / Pocket. | 138, [1] s. ; 18 cm | 91-0-056712-4
Albert Bonniers Förlag | 2007 | Limhäftad / Pocket. | 370 s. |
Albert Bonniers. 1 uppl. 1994. 466 s. Inbunden. 22x16cm. 466 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Bonniers,2001.Pocket. 386 s. En sådan här bok har du aldrig läst förut. Ingen har vågat skriva den. Det är en självbiografisk berättelse om passion och svek, besatthet och skam, makt och maktlöshet.
Bonnier Pocket. 1995. 465 s. Mycket gott skick. Sidorna något gulnade.
Månpocket. 2000. 386 s. Pocket. några veck finnes på bakre pärmen,,,Antikvariat Goldenbooks.se-Växjö Ett Antikvariat som det var förr - Men Bättre, med begagnade Böcker till begagnade priser på nätet.. 18x11x3cm. 220 gram. Gott.. läs mer
Albert Bonniers. 1994. 466 s. Inbunden med skyddsomslag. Nött på skyddsomslagets kanter med några ca max 0,5 cm revor i övrigt gott skick.
Bonniers Förlag | 2007 | Limhäftad / Pocket. | 370 s. | ¶ Språk: Svenska
Bonniers, Stockholm 2000. Första upplagan. Förlagsband med skyddsomslag. 423, (9) sidor. Namnteckning. Liten lagning i skyddsomslaget.
Bonniers, Stockholm 1987. Första upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 138 (2) sidor. Gott skick, liten nötskada på skyddsomslaget, namnteckning.
Månpocket. 1997. 214 gram. Utmärkt skick. "har aldrig läst en så självutlämnande roman", mkt omdebatterad för att kalla alla för sitt rätta namn i Sthlms kändisvärld. (ex2).
Bonniers. 2000. 386 s. Pocket. Nära nyskick. Namnad.
1987, utrangerat biblioteksband i utmärkt skick
Bonniers. 2006. 370 s. Inbunden. Förlagsband med skyddsomslag. 656 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Mycket fint exemplar. Nytt. Oläst. Aningen gulnat boksnitt och några minimala skavanker på skyddsomslaget, för övrig.. läs mer
Bonnier 2001, Pocket, Bra skick
Bonnier 1998, Pocket, Bra skick
Bonnier 1998, Pocket, Bra skick
Bonnier 2007, Pocket, Bra skick
Bonnier 1991, Pocket, Bra skick
Månpocket 1997, Pocket, Bra skick
Stiftelsen Ordets makt, klammerhft, 48 sid, adressetikett bakre pärm, porto 24 kr läs mer
ISBN; 9175433870. POCKET. Månpocket 1997. Svaga läsveck på bokrygg. Övrigt mycket .........bra skick. Den högsta kasten är en hänsynslöst öppet självbiografisk berättelse om passion och svek, besatthet och skam, makt och maktlös.. läs mer
Albert Bonniers Förlag. Första uppl. 1997. 386 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Omslaget något naggat. Frakt 35 kr.
Bonnier pocket. 2000. 423 s. Pocket. Gott skick. ''
Albert Bonniers förlag. 2006. 370 (1) s. Inbunden. klotband. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. porto 36 kronor.
