Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 1998. Ej o.u. | Häftad. | 192 s. | 9789157800121 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 1999. Ej o.u. | Häftad. | 72 s. | 9789157803351 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 1999. Ej o.u. | Förlagsband. | 180 s. | 9789157803382 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 2000. Ej o.u. | Häftad. | 377 s. | 9789157803436 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan. läs mer
Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 2000. Ej o.u. | Häftad. | 224 s. | 9789157803504 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 2004. Ej o.u. | Förlagsband. | 160 s. | 9789157804389 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Bokförlaget Nya Doxa | Utg. 2008. Ej o.u. | Förlagsband. | 254 s. | 9789157805195 | I nyskick. | Obs: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med ytterligare dagar i leveranstid. Se villkoren nedan.
Nya Doxa, Nora. | 2000 | Limhäftad | 223, [1] s. | 91-578-0350-1 | I nyskick.
Nya Doxa 2004 Inb. 173s. Sk.omslag, mkt. gott skick
Nya Doxa. 1999. 180 s. Inbunden. 20x14cm. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Översättning av Per Lennart Månsson.
nya doxa. 2000. 377 s. Häftad. 22.5x15cm. 662 gram. Gott skick. bok lite nött i kant - omslag har vikmärke.
pluto press. 2001. 207 s. Häftad. 21.5x13.5cm. 327 gram. Mycket gott skick. understrykningar på några sidor ini bok.
Bokförlaget Nya Doxa, Nora 1999. Första svenska upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 175 (17) sidor. Gott skick.
Bokförlaget Nya Doxa, Nora 2004. Första upplagan. Bunden i förlagets pappband med skyddsomslag. 173 (3) sidor. Gott skick.
Bokförlaget Nya Doxa. 1999, 1:a utg 1993. 72 s. Häftad. 84 gram. Nära nyskick. Inga noteringar i boken eller fläckar på omslag. läs mer
Pluto Press, UK, 2001, VIII 207 pp., pbk., VG condition; in the series: Antyropology, Culture and Society
Natur & Kultur. 2005. 207 s. Pocket. 200 gram. Gott skick. Mycket understrykningar med blyerts genom boken, annars i mycket gott skick.
Gyldendal. 1997. 169 s. Inbunden. 21x13cm. 265 gram. Mycket gott skick. norsk.
Nya Doxa. 2001. 191 s. Häftad. Nykkick, oläst
Nya Doxa. 2001. 192 s. Häftad. Mycket gott skick. Har tillhört bibliotek. Hylla 8 - Plan 2. läs mer
Häftad Bokförlaget Nya Doxa, år 2000. # Utgivningsland: Sverige # SAB: M # Illustrationer: ill. # Översättare: Mats Söderlind # Antal sidor: 377 # Vikt: 660 g # Höjd: 225 mm. läs mer
NyaDoxa 2000 imo A Ai
Nya Doxa 2007. Häftad, 208 s. Mycket gott skick.
Originalets titel: Storeulvssyndromet. I översättning av Jim Jakobsson. Nya Doxa, 2008. Förlagsband med skyddsomslag. Mycket gott skick. 254 s. ISBN 978-91-578-0519-5.
Nya Doxa. 1999. 71 s. Häftad. Gott skick. läs mer
1988, large paper back in fine condition läs mer
Nya Doxa, 2000, 208 s., hft., mkt. gott skick/nyskick
Nya Doxa, 2008, 254 s., inb. m. sk.omsl., mkt. gott skick; övers. av Jim Jakobsson
Nya Doxa. 1999. 180 s. Inbunden,skyddsomslag, gott skick.
Nya Doxa. 2007. 192 s. Häftad. 285 gram. Mycket gott skick.
