ALFABETA. 2007. Laminat. Kartonnage. Underbar varm och vass satir över kärnfrågorna i vårt samhälle.
BONNIERCARLSEN. 2008. 32 SIDOR. KARTONNAGE. LAMINAT. Detta är ett seriöst undervisningsalbum i konsten att teckna manga. Jorsäter undervisar i teckning vid kulturskolan i Stockholm. Mak är uppvuxen med Manga och utbildad på Se.. läs mer
Lindelöfs bokförlag. 2004. 184 sidor. Laminat. Häftad. Nicotext. 2006. Häftad. Richters. 2004. 80 sidor Kartonnage. Laminat. Ordfront/Scanpix. 2005. 128 sidor. Häftad. Kartonnage. Laminat. ALFABETA. 2000. Kartonnage. Lamin.. läs mer
GALAGO. 2006. Lila linneband. Inbinden.
Williams Förlags AB. Sagobok med texter och bilder, häftad, i G-VG kvalite. ca 21 x 15 cm stor. Frakt tillkommer.
Bonniers Juniorförlag 1981, G-F kvalite. Prislapp på framsida. Frakt tillkommer
Carlsen Comics, 8:e upplagan. Något fläckigt omslag (det mesta går att få bort), annars ett trevligt läst ex. Kvalite G. Frakt tillkommer) läs mer
Tintins äventyrsklubb. 1984. 64 s. Skicket är G-VG (omslag har svagt vik i nedre högra hörnet). Frakt tillkommer.
Ordfront/Galago 2002, inbunden. Nyskick (NM-M kvalite). Frakt tillkommer
Ordfront/Galago, hårda pärmar. Nyskick. Frakt tillkommer läs mer
Ordfront/Galago 2004, inbunden. Nyskick (NM-M kvalite). Frakt tillkommer
Bonniers Juniorförlag 1989. VG-F kvalite. Prislapp på baksida. Frakt tillkommer.
Bonniers Junior Förlag AB, 1 upplagan 1987. F-VF kvalite. Seriealbum i färg 48 sidor. Frakt tillkommer. läs mer
Carlsen Comics, 18:e upplagan. G-VG kvalite. Trevligt läst. Frakt tillkommer
Serieförlaget 1994. G-VG Kvalite. litet veck på framsida och prislapp på baksida. Frakt tillkommer.
Carlsen, 3:e uppl 1991. VG-kvalite. Frakt tillkommer.
Serieförlaget, G kvalite, liten reva på omslagets framsida. Frakt tillkommer.
Carlsen 1994. Detta är det första av två seriealbum som bygger på Tove Janssons bok Kometen kommer. Lite fläckigt på omslagets baksida. G-VG kvalite. 1a upplaga. Frakt tillkommer.
Carlsen Comics 1981. G-VG kvalite. Trevligt läst. Frakt tillkommer.
Carlsen Comics, 1 upplagan 1981. VG kvalite. Frakt tillkommer.
Carlsen Comics, G-VG kvalite. 1 upplagan 1982.Märke efter prislapp på omslag + några fläckar annars helt ok. Frakt tillkommer läs mer
Carlsen comics 1980. G-VG kvalite. Tyvärr ett märke efter prislapp på omslag. Frakt tillkommer.
Galago förlag 2004 häftad 168 sidor.Boke/albumet är i mycket gott skick.Fraktpris 44:.-
Galago förlag 2003 häftad 255 sidor.Illustrerad i färg och svartvitt.Mindre veck på frampärmen.Större veck på bakpärmen.Inlagan i mycket gott skick.Fraktpris 50:-
Tago förlag 1986 häftad 220 sidor.Boken/albumet är i mycket gott skick.Fraktpris 44:-
Galago 2001 häftad ca 150 sidor.Helsidesillustrationer i färg.Boken/albumet är i gott skick.Några mindre fläckar på omslaget.Inlagan perfekt.Fraktpris 44:-
Bonniers Juniorförlag 1988, prislapp, Något vågigt i nederkant. Gott/mycket gott skick (VG+)
Bonniers Junior Förlag AB, 1 upplagan 1988. Mycket gott skick (VF)
Bonniers Juniorförlag 1988, prislapp, mycket gott skick (FN) läs mer
Bonniers Junior Förlag AB, 1 upplagan 1987. Smärre bruksspår. Normalslitet ex (VG+) läs mer
