Bokförlaget DN. 2007. 163 s. Häftad. 311 gram. Mycket gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok.
Rabén & Sjögren. 2001. 168 s. Inbunden. 494 gram. Mycket gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok. läs mer
Lademann. 1992. 144 s. Inbunden. 775 gram. Hyfsat skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok.
ICA Bokförlag. 1997. 96 s. Inbunden. 507 gram. Gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok.
Forum. 2001. 200 s. Inbunden. 927 gram. Hyfsat skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok.
Coltso. 2012. 398 s. Pocket. 205 gram. Gott skick.
Richters. 2001. 147 s. Häftad. 237 gram. Nära nyskick. läs mer
Omnibus Press. 1994. 335 s. Häftad. 578 gram. Gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok. Engelsk text. läs mer
Richters. 2001. 215 s. Inbunden. 491 gram. Gott skick. Skyddsomslag saknas. Flera vikta hörn, men i övrigt mycket gott skick.
Richters. 2001. 312 s. Inbunden. 646 gram. Gott skick. Skyddsomslag saknas.
Studentlitteratur. 2007. 145 s. Häftad. 220 gram. Nära nyskick. läs mer
Liber. 2010. 256 s. Häftad. 367 gram. Nära nyskick. läs mer
Richters. 2002. 235 s. Inbunden. 543 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Flera vikta hörn, men i övrigt mycket gott skick.
Första klass reseguider, Streiffert Förlag AB. 2003. 504 s. Häftad. 740 gram. Hyfsat skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok.
Första klass reseguider, Streiffert Förlag AB. 2000. 264 s. Inbunden. 555 gram. Gott skick. Utgallrad biblioteksbok.
B. Wahlströms ungdomsböcker. 2001. 156 s. Inbunden. 133 gram. Nära nyskick. Namn skrivet på försättsblad.
B. Wahlströms ungdomsböcker. 2005. 158 s. Inbunden. 129 gram. Nära nyskick. Namn skrivet på försättsbladet.
B. Wahlströms ungdomsböcker. 2005. 156 s. Inbunden. 127 gram. Nära nyskick.
Piratförlaget. 2010. 372 s. Inbunden. 641 gram. Nära nyskick. Signatur på försättsbladet.
SIH Läromedel. 1998. 172 s. Häftad. 563 gram. Hyfsat skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok. Understrykningar med blyerts i text. . läs mer
CWK Gleerups Förlag. 2000. 309 s. Inbunden. 609 gram. Nyskick. Skyddsomslag saknas. Förord av Rune Unger.
CWK Gleerups Förlag. 1974. 246 s. Inbunden. 506 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick.
CWK Gleerups Förlag. 1967. 356 s. Inbunden. 694 gram. Nyskick. Skyddsomslag saknas.
CWK Gleerups Förlag. 1965. 430 s. Inbunden. 798 gram. Nyskick. Skyddsomslag saknas.
CWK Gleerups förlag. 1963. 320 s. Inbunden. 636 gram. Nyskick. Skyddsomslag saknas.
Lorenz Books. 1996. 64 s. Inbunden. 426 gram. Gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok. Engelsk text..
Lorenz Books. 1997. 64 s. Inbunden. 423 gram. Gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok. Engelsk text.
Lorenz Books. 1997. 64 s. Inbunden. 420 gram. Gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok. Engelsk text..
Lorenz Books. 1997. 64 s. Inbunden. 422 gram. Gott skick. Inplastad utgallrad biblioteksbok.Engelsk text.
Könemann. 1996. 80 s. Inbunden. 228 gram. Gott skick. Utgallrad biblioteksbok.
