ICA bokförlag. 1:a uppl. 1969. 140 s. Häftad,. Illustrerad med teckningar och fotografier i svartvitt och färg Gott skick Frakt tillkommer 275 gram (36 kr), förskottsbetalning
W & W 1975, häftad, 72 sid . bra skick. Frakt tillkommer 160 gram (24 kr), förskottsbetalning
Katalog över armbandsur, rikligt illustrerad med bilder på klockor. Texten på tyska 384 sidor. Häftad. Mycket gott skick. Frakt tillkommer drygt 1000 gram (40 kr), förskottsbetalning
Katalog över armbandsur, rikligt illustrerad med bilder på klockor. tysk text 432 sid. Häftad. Mycket gott skick. Frakt tillkommer drygt 1000 gram (40 kr), förskottsbetalning
Militärhistoriska Förlaget / VAXHOLMS FÄSTNINGS MUSEI VÄNNER. 2000, inb laminerat pappband, 382 sid, Nära nyskick. Frakt tillkommer gram ( kr), förskottsbetalning läs mer
Arena/Möbelriket Lammhult 2003, Inbunden dekorerat pappband 22x22 cm. 128 sid. Rikt illlustrerad med färgfoto. Bra skick. Frakt tillkommer 620 gram (40 kr), förskottsbetalning läs mer
1973. Klammerhäftad. 36 sidor. 19x13cm.Mycket gott skick. Illustrerad. Frakt tillkommer 70 gram (12 kr), förskottsbetalning
PArådet, 1979, häftad, 89 sid, bra skick, ngt gulnade pärmar, Frakt tillkommer 130 gram (24 kr), förskottsbetalning
Norstedt.1981. Inbunden laminerat pappband, 217sid fint bruksskick, Frakt tillkommer 330 gram (36 kr), förskottsbetalning
Nybloms. 1986. 222 s. Inbunden. 19x12cm. gott skick. Frakt tillkommer 420 gram (36 kr), förskottsbetalning läs mer
Norstedts. 2002. 120 s. Inbunden. Fint skick. Skyddsomslag finns bra skick. Frakt tillkommer 220 gram (24 kr), förskottsbetalning
Richters. 1 uppl. 2003. 167 s. Häftad. 21,5x14cm. bra skick, Frakt tillkommer 280 gram (36 kr), förskottsbetalning
Atlaspocket. 2008. Pocket. Nära nyskick. Frakt tillkommer 200 gram (24 kr), förskottsbetalning
W&W. 2007. 259 s. Pocket. gott skick. Frakt tillkommer 150 gram ( 24 kr), förskottsbetalning läs mer
Pan/Norstedts. 1968. Ill. 142 s. Pocket. Gott skick. Veck på bakre pärmen Frakt tillkommer 150 gram ( 24 kr), förskottsbetalning
Bonniers 1988, inbunden med omslag, Kartonnage, 188 sid. Bra skick. Frakt tillkommer 350 gram (36 kr), förskottsbetalning
Bokförlaget Prisma, 1999.Inbunden. dekorerat pappband. 149 sid. 21,7x14,0x1,4cm. Nära nyskick. Frakt tillkommer 330 gram (36 kr), förskottsbetalning läs mer
Bonniers 1988, inb m skyddsomslag 121sid, bra skick omslaget har några små defekter, Frakt tillkommer 280 gram (36 kr), förskottsbetalning läs mer
Prisma. 2008. 190 s. Häftad. 21x13,5cm. 290 gram. Nära nyskick. oläst Frakt tillkommer 320 gram (36 kr), förskottsbetalning
ISBN: Bonniers Förlag. 1:a upplagan (Ou). Tryckår 1989.Inbunden i rött klotband med skyddsomslag. 228 sid. Mycket Gott Skick ! Frakt tillkommer 410 gram (36 kr), förskottsbetalning
Rabén & Sjögren 1971. 140 sidor. 4:o. Illustrerad. Inbunden med skyddsomslag. gott skick. Frakt tillkommer 790 gram (40 kr), förskottsbetalning
Pedagogförlaget. 223 s. Inbunden. 24x17cm. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. Rak, fast och fin bok utan namnteckning, tillskrift eller liknande. 4. Frakt tillkommer 700 gram (40 kr), förskottsbetalning
Parragon,2004, inbunden dekorerat pappband, 255 sid. illustr. gott skick. Frakt tillkommer dryga kilot (40 kr), förskottsbetalning läs mer
Nätnave, 2005.Inbunden dekorerat pappband, 270 sidor. namnad annrs utmärkt skick, Frakt tillkommer 680 gram (44 kr), förskottsbetalning
Richters. 2005. 237 s. Inbunden. Pappband. bra skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Frakt tillkommer 470 gram (36 kr), förskottsbetalning
Prisma 2006. Inb med skyddsomslag, 93 sidor.Historia, recept och bilderi färg. Mycket gott skick. Frakt tillkommer 420 gram (36 kr), förskottsbetalning
Forum 2006, Inbunden pappband med skyddsomslag 174 sid. Mkt bra skick, Frakt tillkommer 410 gram (36 kr), förskottsbetalning
Folkuniversitetets förlag, 2007, hft, 199 sid. bra skick,skick Frakt tillkommer 440 gram (36 kr), förskottsbetalning
Föreningen för Nutida Svenskt Silver 1990 Fyrtiofem lösa blad med bild och presentation av lika många nutida silverhantverkare, liggande i vit kassett. fint skick Frakt tillkommer gram ( kr), förskottsbetalning
Routledge 2003. Soft cover 230 pages God condition. Frakt tillkommer 370 gram (36 kr), förskottsbetalning
