W&W. 1986. 167 s. Inbunden. 26x18cm. 580 gram. Mycket gott skick.
Wahlströms. 1993. 223 s. Inbunden. 25x20cm. 770 gram. Mycket gott skick.
Allhems. 1972. 126 s. Inbunden. 24x17cm. 360 gram. Gott skick.
Esselte. 1987. 378 s. Inbunden. 24x17cm. 730 gram. Gott skick. Finns ant. på försättsbladet och pärmen insida.
Kakao Förlag. 2002. 112 s. Inbunden. Spiralbunden. 25x19cm. 460 gram. Mycket gott skick.
Bonnier. 2001. 176 s. Inbunden. 25x19cm. 750 gram. Mycket gott skick. Mat & Dryck.
Ekblads. 2000. 94 s. Inbunden. 18x25cm. 340 gram. Mycket gott skick.
ICA. 2002. 127 s. Inbunden. 25x20cm. 580 gram. Mycket gott skick.
Bra Böcker. 1993. 223 s. Inbunden. 23x21cm. 860 gram. Mycket gott skick. Lite folie släpp vid ryggen.
Semic. 2008. 111 s. Inbunden. 24x21cm. 560 gram. Mycket gott skick.
Bertelsman. 1972. 270 s. Inbunden. 30x22cm. 1100 gram. Gott skick. München Kiel Sapporo Skriven på Tyska Lite ryggskada.
Richters. 1996. 240 s. Inbunden. 30x20cm. 1150 gram. Mycket gott skick. Hitta din konstitution och lär dig behandla vanliga åkommer och besvär.
Liber. 1975. 24 s. Häftad. 30x21cm. 110 gram. Gott skick.
Liber. 1988. 56 s. Häftad. 29x21cm. 170 gram. Gott skick. Namn och lite kladd på framsidan.
Opal. 1993. Inbunden. 30x21cm. 350 gram. Gott skick. Lite kladd på en sida.
TMI A/S. 1988. 192 s. Inbunden. 30x21cm. 900 gram. Mycket gott skick. Kvalitet skapar självaktning -självaktning är förutsättningen för kvaliet. läs mer
Televerket. 1993. 96 s. Häftad. 27x23cm. 450 gram. Mycket gott skick.
Carlsen. 1990. 127 s. Inbunden. 28x20cm. 690 gram. Gott skick.
Marcus. 1997. 86 s. Inbunden. 21x29cm. 600 gram. Mycket gott skick.
Forum. 1997. 110 s. Inbunden. 27x20cm. 670 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Carlssons. 1998. 171 s. Inbunden. 27x21cm. 880 gram. Mycket gott skick. Inför 20-Hundra.
Rabén&Sjögren. 2005. 28 s. Inbunden. 16x15cm. 150 gram. Gott skick.
BonnierCarlsen. 1997. 174 s. Inbunden. 22x13cm. 350 gram. Gott skick. Ägarstämpel.
Gothia. 1995. 56 s. Häftad. 21x15cm. 120 gram. Mycket gott skick.
Lindblads. 1966. 158 s. Inbunden. 16x13cm. 270 gram. Gott skick. Finns namn i. Lite kant/hörnskador.
Feierabend. 2003. 141 s. Inbunden. 14x17cm. 340 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Skriven på engelska.
Folksam. 107 s. Inbunden. 17x12cm. 200 gram. Mycket gott skick.
Rabén&Sjögren. 1979. 107 s. Inbunden. 19x12cm. 170 gram. Gott skick.
SNS Förlag. 2007. 354 s. Häftad. 19x13cm. 470 gram. Mycket gott skick.
Sam. 1969. 134 s. Inbunden. 20x13cm. 310 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Finns namn i.
