Norstedts Akademiska Förlag. 3 uppl. 1995. Inbunden. 561 gram. Nära nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
1992. Inbunden. 607 gram. Nära nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
Ordfront. 2006. Inbunden. 682 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Frakt tillkommer 55:- med Schenker, vid prishöjning höjs med motsvarande höjning..
Historiska Media. 2002. Inbunden. 812 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Frakt tillkommer 55:- med Schenker, vid prishöjning höjs med motsvarande höjning..
Gidlunds. Faksimilupplaga från originalet 1890. uppl. 1987. Inbunden. 1286 gram. Mycket gott skick. Frakt tillkommer 65:- med Schenker, vid prishöjning höjs med motsvarande höjning..
Tre Böcker Förlag AB. 2005. Inbunden. 785 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
Svenskt Militärhistoriskt Bibliotek. 2001. Inbunden. 460 gram. Nära nyskick. Frakt tillkommer 33:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
Söderström & C:o. 1948. Häftad. 631 gram. Gott skick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning.. läs mer
Historiska Media. 2005. Inbunden. 665 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning.. läs mer
Allt om Hobby. 1994. Inbunden. 427 gram. Nära nyskick. Frakt tillkommer 33:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
2000. Inbunden. 815 gram. Nära nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
Historiska Media. 2003. Inbunden. 526 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
Ordfront. 2012. Inbunden. 734 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Frakt tillkommer 55:- med Schenker, vid prishöjning höjs med motsvarande höjning..
Atlantis. 1996. Inbunden. 666 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning.. läs mer
Natur & Kultur. 1999. Inbunden. 490 gram. Nyskick. Frakt tillkommer 44:- som ekonomibrev, vid portohöjning höjs med motsvarande höjning..
Bonniers. 1974. Inbunden. 533 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Frakt tillkommer ekonomibrev 44:-!.
Trafik-Nostalgiska Förlaget. 2006. Inbunden. 744 gram. Nära nyskick. Frakt tillkommer ekonomibrev 44:-!. läs mer
SJ, SL. 1993. Inbunden. 458 gram. Mycket gott skick. Frakt tillkommer ekonomibrev 33:-!.
Inbunden. 326 gram. Mycket gott skick. Frakt tillkommer ekonomibrev 33:-!.
Vestmanlands läna tidning. 1997. Inbunden. 548 gram. Mycket gott skick. Frakt tillkommer ekonomibrev 44:-!.
Bok och bild. 1970. Inbunden. 768 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Frakt tillkommer ekonomibrev 44:-!. läs mer
AWE/Gebers. 1981. Inbunden. 705 gram. Gott skick. Inskrift. Frakt tillkommer, ekonomibrev 44:-!.
Rediviva. 1982. Inbunden. 516 gram. Gott skick. Frakt tillkommer, ekonomibrev 44:-!.
Bok och bild. 1969. Inbunden. 737 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Frakt tillkommer! Ekonomibrev 44:-. läs mer
Ystads kommun. 1987. Inbunden. 1543 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i dåligt skick. Frakt tillkommer!. läs mer
1983. Inbunden. 702 gram. Gott skick. Frakt tillkommer!.
Historiska Media. 1998. Inbunden. 902 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Frakt tillkommer!.
Carlssons. 1996. Inbunden. 611 gram. Mycket gott skick. Frakt tillkommer!. läs mer
Bra Böcker. 1977. Inbunden. 1274 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Frakt tillkommer!.
Bra Spänning. 1984. Inbunden. 468 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Frakt tillkommer!.
