Den svenska marknadsplatsen för lästa böcker, lyssnade skivor, tittade filmer och spelade spel
Albert Bonniers förlag. 2013. 363 s. Häftad. danskt band. Nära nyskick.
inb. 317 sidor, dalarnas museum 2012, nyskick
Points Actuels. 1991. 470 s. Häftad. 18x11cm. 268 gram. Mycket gott skick. Utgallrad biblioteksbok, stämpel och streckkod. Inplastad. Fransk text. S.
Det som ingår är de 3 böckerna som syns på bilden i blandad kvalitet: KB o Rasmus har en lös pärm som håller på att lossna o pärmen är även övrigt mkt sliten, Br lejonhjärta är ganska stort namnad på ett av försbladen annars fin.. läs mer
Bokförlaget Nya Doxa. 1998. 80 s. Häftad. Mycket gott skick. En del understrykningar i blyerts. Gudinnor i döda och levande religioner är ett fascinerande ämne som väckt betydande intresse inom många discipliner. Eva Hellman, un.. läs mer
Leopard förlag. 2002. 501 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
När,var hur serien.Forum1965.Inbunden.150 sidor.Rikt fotoillustrerad.Format 17x12 cm.Språk:Svenska.Nära nyskick.Frakt (S-påse) 30 kronor via Posten.(Sverige).
Ordfront förlag. 1998. 454 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
2010. 319 s. Inbunden m. skomsl. Nära nyskick.
Det som ingår är de 2 harlequinb som syns på bilden den ena mkt sliten och fläckad den andra i gott skick. De 2 böckerna kostar 22 kr att sk m psoten emblalage bjuder jag på de säles end tillsammans. (bt4-5)
När,var hur serien.Forum1962.Inbunden.142 sidor.Rikt fotoillustrerad.Format 17x12 cm.Språk:Svenska.Nära nyskick.Frakt (S-påse) 30 kronor via Posten,(Sverige). läs mer
Bonnierförlagen. 2007. 322 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
häftad 273 sidor, norstedts juridik 2013, nyskick
Det som ingår är de 3 böckerna som syns på bilden alla 3 är i gott skick. De 3 böckerna kostar 66 kr att skicka m posten emballage bjuder ajg på de säljes endast tillsammans. (bt4-5) läs mer
Forum. 2005. 317 s. Inbunden. Mycket gott skick.
När,var hur serien.Forum1959.Inbunden.176 sidor.Rikt fotoillustrerad.Format 17x12 cm.Språk:Svenska.Nära nyskick.Frakt (S-påse) 30 kronor via Posten,(Sverige). läs mer
Forum. 1995. 176 s. Inbunden. blått pappband. 24x22cm. 811 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Rikt illustrerad i färg. David Fontana visar vilka knep man kan använda för att minnas vad man har drömt,hur man för dr.. läs mer
NoK 1991. Dek.origbd. 279s. Välbevarat ex läs mer
2002. 87 s. Inbunden. 25x17cm. 380 gram. Mycket gott skick. Illustrerad.
häftad 238 sidor, norstedts 2013, nyskick
Forum. 2009. 359 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Det som ingår är de 3 pocketarna som syns på bilden alla utom Liket i biblioteket som har sliten pärm är i gott skick. De 3 böckerna kostar 33 kr att skicka med posten emballage bjuder jag på de säljes endast tillsammans. (bt.. läs mer
Klassikerförlaget. 2004. 188 s. Pocket. 110 gram. Mycket gott skick. Översättning: Göte Bjurman.
Forum. 2008. 359 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
2011. Origbd,skyddsomslag. 230s. Välbevarat ex
häftad 116 sidor, vulkan förlag 2012, nyskick
Forum. 2006. 405 s. Inbunden. Mycket gott skick.
1991. Origbd,skyddsomslag. 299s. Välbevarat ex
"En naken dokumentär om hur det är att bli blind". MånPocket. Ny utgåva. 1995. Pocket. 270 s. Bok i mycket gott skick. Smärre spår av lagerhantering. Frakt: 22 kr (maj-13).
Norstedts 2007 inb bok i mkt gott skick se bild! (bt4-5) Inbunden, kostar 33 kronor att skicka med Posten, emballage bjuder jag på. Det är en vanlig bok, inte en som varit gratisutdelad med en veckotidning, biblioteksbok elle.. läs mer
