Den svenska marknadsplatsen för lästa böcker, lyssnade skivor, tittade filmer och spelade spel
(sc4i) Pocket, kostar 12 kronor att skicka med Posten, emballage bjuder jag på. Det är en vanlig bok, inte en som varit gratisutdelad med en veckotidning, biblioteksbok eller liknande. Skicket är gott begagnat skick om inte anna.. läs mer
Norstedts. 2:a uppl. 1925. 304 s. Gott skick. Illlustrationer. Inbunden ett halvfranskt band med mycket blekt rygg.
1948. 235 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag saknas.
Historiska Media. 2004. 304 s. Inbunden. 23,1x15,3cm. 620 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. /// Jean Paul Marat, Alexander II, Leo Trotskij, John F. Kennedy. De politiska morden löper som en röd tråd genom historien, .. läs mer
En bok f alla i gott skick. (sc4i) Pocket, kostar 12 kronor att skicka med Posten, emballage bjuder jag på. Det är en vanlig bok, inte en som varit gratisutdelad med en veckotidning, biblioteksbok eller liknande. Skicket är g.. läs mer
REDIVIVA. 1988. 982 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
1972. 310 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Anteckning försättsblad.
Natur och Kultur. 1993. 219 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Fotoill.
Wahlström & Widstrand 2003. Inb m skyddsomsl. Minimalt slitage på omslaget, annars i mycket gott skick.
Artos. 1987. 190 s. Inbunden. Gott skick. läs mer
Uppsala c:a 1900. (26) s. Otryckt omslag. Särtryck ur UUÅ. Förf:s ded. t. Odal Ottelin. [A2027]
Bazar pocket i mkt gott skick. (sc4i) Pocket, kostar 12 kronor att skicka med Posten, emballage bjuder jag på. Det är en vanlig bok, inte en som varit gratisutdelad med en veckotidning, biblioteksbok eller liknande. Skicket är .. läs mer
1994. 434 sidor. Inbunden. (Mycket fint skick) (Namnteckning insidan frampärmen) Bokrea!!!!!! Köp 5 st valfria böcker. Betala för 4 st. Jag bjuder på den billigaste. Köp 10 st valfria böcker. Betala för 7 st. Jag bjuder på de.. läs mer
LTs förlag 1993. 175 s. Inbunden i dekorerat pappband i nära nyskick. Mycket rikt, pedagogiskt och instruktivt illustrerad med teckningar i sv/v. Vikt 490 g. Format 17 x 24,5 cm. Porto 40:- (rabatterat, istf 48:-). Lär dig tala .. läs mer
Bonniers. 1983. 138 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Namnetikett.
panpocket i hyfsat skick. (sc4i) Pocket, kostar 12 kronor att skicka med Posten, emballage bjuder jag på. Det är en vanlig bok, inte en som varit gratisutdelad med en veckotidning, biblioteksbok eller liknande. Skicket är got.. läs mer
1987. 258 sidor. illustrerad. Inbunden. Bokrea!!!!!! Köp 5 st valfria böcker. Betala för 4 st. Jag bjuder på den billigaste. Köp 10 st valfria böcker. Betala för 7 st. Jag bjuder på de tre billigaste. Köp 15 st valfria böcke.. läs mer
1978. 281 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
W&W. 1´973. 255 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. läs mer
Historisk media. 2008. 251 s. Häftad. Nyskick.
1991. 205 sidor. Biblioteksklotband. (Utgallrat) Bokrea!!!!!! Köp 5 st valfria böcker. Betala för 4 st. Jag bjuder på den billigaste. Köp 10 st valfria böcker. Betala för 7 st. Jag bjuder på de tre billigaste. Köp 15 st valf.. läs mer
1969. 274 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Norstedts. 1978. 290 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Rikt foto.o.a.ill.
Bokförlaget Aldus/Bonniers. Stockholm, 1971. Pocket. Läsveck på ryggen. Mindre veck på bakpärmen. 167 s.
Prisma. 2008. 316 s. Inbunden. Mjukband. 21,6x17,5cm. 782 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick. /// Lyssna lite mer på dig själv och vad du själv vill. Bry dig lite mindre om vad andra tycker och tänker. Bli din egen ener.. läs mer
Forum 1979, 245 sid. Inbunden i biblioteksband (Sambindning) - dock ingen biblioteksbok. Mkt gott skick.
1990. 259 sidor. Inbunden. (Plastad bok, tillhört bibliotek. Stämplar, ficka etikett) (Mycket fint skick) Bokrea!!!!!! Köp 5 st valfria böcker. Betala för 4 st. Jag bjuder på den billigaste. Köp 10 st valfria böcker. Betala f.. läs mer
Artos. 1996. 95 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Liber Ekonomi. Första uppl. 2000. 209 s. Inbunden. 440 gram. Nyskick. Porto: 45kr (Postens gröna M-förpackning, framme dagen efter). Alternativt porto: 39kr (Tre dagars lev. tid, men två böcker med en tjocklek på 3 cm/st ryms, f.. läs mer
Hiertas Bokförlag 1898, 374 + 399 sid. Inbundna liknande skinnband. Bra skick!
