Den svenska marknadsplatsen för lästa böcker, lyssnade skivor, tittade filmer och spelade spel
Diakonistyrelsen. 1943. 183 s. Häftad. Mycket gott skick. r.
Norstedts. 1990. 495 s. Inbunden. 23,5x15,5cm. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Ägarsignatur.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
wahlströms. 1991. 216 s. Inbunden. kartonage. 23x15.5cm. 406 gram. Gott skick.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
Forum. 1991. 307 s. Inbunden. 23x16cm. Mycket gott skick. Ägarsignatur.
1975, förlagsband i presentskick, rak och ren med namn men inga skador, skapligt skyddsomslag med
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
"Andra upplagan." Gebers 1954. 294 s. + tryckt omslag. Oskuren. Översatt av Sten Söderberg. Originalets titel: THE SEA SHALL NOT HAVE THEM. Fyra män från ett nedskjutet flygplan driver på en liten gummiflotte i Engelska kanalen.
Lindblad. 1948. 157 s. Häftad. Gott skick. r.
gleerups. 1992. 272 s. Inbunden. kartonage. 24.5x17.5cm. 657 gram. Gott skick. namn ini bok - bokomslag lite nött.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
VIVA. 1988. 496 s. Inbunden. 21,5x14cm. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Ägarsignatur.
LT 1988 Inb. Kartonnage i nyskick, övertuschad prislapp på baksidan. 126sid 440g Snabb leverans 48kr eller B-post 39kr (Kundens val) Ej förskottsbet.
1973, originalomslag med veck och namn, inlagan perfekt
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
anderson pocket ab. 2007. 322 s. Pocket. 18x11cm. 187 gram. Hyfsat skick. bok lite nött i kant.
Evangeliska Fosterlandsstiftelsen. 5 uppl. 1974. 125 s. Häftad. Nyskick. r.
Inbunden med omslag. Nyskick, men stämplar från bibliotek. Atlas 2012. - En bok om att förlora sin dotter. Smärtsamt ärligt och rörande om förlust och saknad och om oviljan att konfrontera det oundvikliga.
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
Norstedts. 1 uppl. 2012. 425 s. Inbunden. Mycket gott skick. We only accept orders domestic Sweden. Alla våra kunder betalar mot faktura, m a o ingen förskottsbetalning. B-post..
Wahlström & Widstrand. Stockholm, 1983. 237 + 262 + 257 + 267 s. Förlagets halvklotband, trådbundna. 2175 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Skyddsomslagen något blekta och nötta i hörnen. Samtliga ex raka.. läs mer
B. Wahlström, 1977. Mycket gott skick. N Namnteckning. Övre pärmhörnen lätt nötta. Serie: B. Wahlströms ungdomsböcker, nr 1921 156 s. Frakt inom Sverige 22:-
Cirkelförlaget. 1949. Mycket gott skick.
Penguin/Jove. 369 s. Pocket. 17x11cm. 177 gram. Nyskick. Engelsk text .
Sveriges kristliga studentrörelses. 1927. 120 s. Häftad. r.
Illustrationsförlaget 1964. TAXBOK 1. Illustrerat, laminerat pappband. Mycket gott skick.
