Den svenska marknadsplatsen för lästa böcker, lyssnade skivor, tittade filmer och spelade spel
Damm förlag. 2010. 350 s. Inbunden. Kartonnerad. Mycket gott skick. Hylla 3 - Plan 5.
Albert Bonniers Förlag. Första uppl. 1965. 202 s. Inbunden. Klotryggband. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
bokhuset. 1985. 429 s. Inbunden. 22x14cm. 590 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag saknas.
Tiden . 1960 . 329 s. Inbunden. 21x14cm. 425 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas.
Gotlands Allehanda Visby. Första uppl. 1975. 66 s. Häftad. 21x15cm. 140 gram. Mycket gott skick.
Prisma. 2006. 301 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 3 - Plan 5.
Boken är i mycket fint skick. Upplaga: 1 Utgivningsdatum: 2003-02-01 Omfång: 432 sidor Serie: Sagan om Mallorea. Läso Kartonnage Bok (Sci-Fi & Fantasy ISBN: 9132324952) Beskrivning :==>> Garion har bragt den onde gude.. läs mer
Bonniers. 1983. 416 s. Häftad. 22x14cm. 505 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick.
Tre Böcker. 2000. 267 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 1 - Plan 5.
315 sidor, inbunden med skyddsomslag, Norstedts 1994, fotoillustrerad, gott/mycket gott skick
Wahlström & Widstrand. 1926. 207 s. Häftad. Trådbunden. Gott skick. Pärmarna något naggade.
Gotlands Allehanda Visby. 1960. 188 s. Inbunden. 21x15cm. 420 gram. Gott skick. Skyddsomslag saknas. Omslag inbundet.
Pan books. 1997. 564 s. Pocket. Gott skick.
387 sidor, inbunden med skyddsomslag, Norstedts 2007, gott/mycket gott skick
Boken är i mycket fint skick. Omslag finns i fint skick. Inbunden bok. 1968. Stockholm. Bonnier. (Biografi & Genealogi ISBN: (inb.)) Beskrivning :==>> Böckerna i mitt liv, Journalistens berättelse och om Moberg som bokförl.. läs mer
Damm. 2010. 256 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Frakt tillkommer 33 kr.
Forum. 2002. 240 s. Inbunden. Kartonnage. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas.
Wessman & Petterssons Bokhandel Visby. 1945. 172 s. Inbunden. 22x15cm. 415 gram. Gott skick. Skyddsomslag saknas. Omslag inbundet.
W&W 2007 inb sk omsl Mycket fint skick både bok o skyddsomslag.
Williams förlag. 1969. 87 s. Inbunden. Mycket gott skick.
304 sidor, inbunden med skyddsomslag, Historiska Media 2013, mycket gott skick
Liber. Första uppl. 2010. 247 s. Häftad. 21x15cm. 322 gram. Nyskick. Svagt märke efter bortsuddat namn på främre försättsbladet. Fackgranskning: ULF P. LUNDGREN. "Vilka aktörer deltar i det politiska spelet om skolan? Vad vill d.. läs mer
398 sidor, kartonnage, Wahlströms 2004, gott/mycket gott skick
Boken är i fint skick. Etikett på försättsbladet. Inbunden bok [kartonage]. 1988. Stockholm. Forum. (Deckare & Thrillers ISBN: 9137095390) Beskrivning :==>> [Wilkman's Antikvariat - Kundservice, telefon: 0736-144049 (var.. läs mer
363 sidor, inbunden med skyddsomslag, Wahlströms 2001, gott/mycket gott skick
lTs förlag. 1982. 58 s. Inbunden. Nära nyskick.
Norstedts. 2013. Inbunden. Nyskick.
Gotlands Allehanda Visby. 1970. 179 s. Inbunden. 26x21cm. 715 gram. Gott skick. Skyddsomslag saknas. Främre omslag bifogas löst, förf.signatur.
Norstedts. 1990. 255 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Svart klotband. Stort format.
ALBERT BONNIERS FÖRLAG. Fjortonde tusendet. Första uppl. 1946. 294 s. Häftad. Trådbunden. Gott skick. Små nagg på pärmarna.
