Köp & Sälj
Din kundvagn är tom
Henning Persson
Tipsa dina vänner:
Dharmagänget
Kerouac, Jack
Dharmagänget av Kerouac, Jack
360 kr
Vill du ha din fr..
Ivarsson, Måns
Vill du ha din frihet får du ta den. Stor Lundell-biografi av Måns Ivarsson av Ivarsson, Måns
410 kr
Skidfantasten
Gary, Roman
Skidfantasten av Gary, Roman
140 kr
Begagnad bok
Idag 10:12
Kerouac, Jack
Dharmagänget
360 kr
Rabén & Sjögren. Första svenska uppl. 1961. 266 s. Häftad med invikta flikar. 19,9x12,8cm. 366 gram. Ryggen blekt. tre små revor i fr..
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bokISBN: 9789185785001
Idag 10:05
Ivarsson, Måns
Vill du ha din frihet får du ta den. Stor Lundel..
410 kr
Ordupplaget. Första uppl. 2007. 368 + 304 + 336 s. Tre häftade volymer i originalkasett. 21,3x13,5cm. 1107 gram. Mycket gott skick. D..
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bok
Idag 09:40
Gary, Roman
Skidfantasten
140 kr
Bonniers. Första svenska uppl. 1966. 200 s. Häftad. 21x13,2cm. 283 gram. Mycket gott skick. Ett mycket fint exemplar av den ovanliga ..
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bok
Idag 08:55
Updike, john
Från gården
150 kr
Bonniers. Första svenska uppl. 1970. 176 s. Häftad med invikta flikar. 21x13,1cm. 323 gram. Mycket gott skick.
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bokISBN: 9119722710
Idag 08:51
Alf Henrikson och Hwang Tsu-Yü
Samtalen med Konfucius
140 kr
Norstedts. Ny uppl. 1997. 160 s. Häftad med invikta flikar. 21x13,7cm. 204 gram. Nyskick. Illustrerad med fina teckningar av Birger L..
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bokISBN: 9789100116033
Idag 08:46
Fgerholm, Monika
Glitterscenen och flickan hon går i ringen med r..
150 kr
Bonniers. Första uppl. 2009. 416 s. Förlagets svarta klotband med skyddsomslag. 21,5x15cm. 544 gram. Nyskick. Vinnare av Augustprise..
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bokISBN: 9789127026988
Idag 08:40
Perel, Ester
Vill ha dig. Att hålla lusten levande i långa fö..
140 kr
Natur och Kultur. Första svenska uppl. 2007. 276 s. Förlagets röda pappband med skyddsomslag. 21,5x13,8cm. 421 gram. Nyskick.
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
Begagnad bokISBN: 9118231527
Idag 08:29
Haglund, Bertil
Ett sätt att leva
160 kr
Norstedts. Första uppl. 1982. 294 s. Förlagets gröna klotband med skyddsomslag. 21,5x14,1cm. 566 gram. Mycket gott skick. Mycket fint..
Böcker från Henning Persson
Göteborg
Mer info
70 000 skivor
Bokbörsen är Sveriges största marknadsplats för begagnade skivor
Vill du ha ett boktips?
Har du missat något av våra boktips? Här kan du läsa dem igen
37 000 nobel-
pristagare
Hitta dem här!
Gröna böcker
Miljövänlig läsning Miljövänlig läsning
Gilla Bokbörsen
Följ oss på Facebook: Kommentera, diskutera, tipsa om lästa böcker eller skaffa en T-shirt