Begagnade böckerISBN: 9789170017285
Idag 17:19
Kall som graven
15 kr
Månpocket, 2009. 471 s. Pocket. Inga skador. Frakt inom Sverige 33:-.
Böcker från Bokankan
Bagarmos..
Mer info
Bagarmos..
Begagnade böckerISBN: 9100568732
Idag 16:59
Lord Peters sista fall
80 kr
Bonniers 1999 inb med skyddsomslag 312 sid. namnad, översättning av Gertrud Hemmel. Mycket gott skick
Böcker från ANTIKVARIAT BOKSTÖDET
Enskede (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Enskede (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böcker
Idag 16:33
Gul iris och andra mysterier
190 kr
Albert Bonniers Förlag 1992, inbunden med skyddsomslag (en mindre reva i omslaget), 207 sidor. Originalupplaga (ou)
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:30
Poirots problem
150 kr
Albert Bonniers Förlag 1990, inbunden utan skyddsomslag, 205 sidor. Originalupplaga (ou)
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:30
Herkules storverk
75 kr
Albert Bonniers Förlag 2001, inbunden utan skyddsomslag, 288 sidor.
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:29
Miss Marples mysterier
300 kr
Albert Bonniers Förlag 1990, inbunden med skyddsomslag (en minimal reva i omslaget), 227 sidor. Originalupplaga (ou)
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:27
De fyra stora (Zebra-bok 254)
200 kr
Bokförlaget Aldus/Bonniers 1969, pocket (lite snedläst, läsveck i ryggen, några veck på främre omslaget, bakre omslaget med ett par s..
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:25
Klockorna
200 kr
Albert Bonniers Förlag 1964, inbunden utan skyddsomslag, 210 sidor. Originalupplaga (ou)
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:24
De sju urens mysterium
75 kr
Albert Bonniers Förlag 1987, inbunden utan skyddsomslag, 267 sidor.
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:22
Passagerare till Frankfurt. En fantastisk historia
200 kr
Albert Bonniers Förlag 1972, inbunden utan skyddsomslag, 208 sidor. Originalupplaga (ou)
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:21
Äventyret med julpuddingen och andra detektivnov..
350 kr
Albert Bonniers Förlag 1961, privatinbunden (snyggt band med båda omslagen medbundna, bakre omslaget lite lätt missfärgat och båda om..
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:19
Damen med slöjan
225 kr
Albert Bonniers Förlag 1977, inbunden utan skyddsomslag (lätt snedläst), 141 sidor. Originalupplaga (ou)
Böcker från Agatha Christie samlaren
Växjö
Mer info
Växjö
Begagnade böcker
Idag 16:07
En gudabenådad bullshitter
24 kr
Pocket. Nära nyskick.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:55
I terrorns skugga
24 kr
Pocket. Mycket gott skick.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:50
Void moon
40 kr
Pocket. Nära nyskick. På engelska.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:48
Dead men´s dust
40 kr
Pocket. Nära nyskick. På engelska.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:46
Vedergällningen
35 kr
Pocket. Gott skick.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:46
Dödligt arv
24 kr
Pocket. Gott skick.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:43
Vargarnas rike
40 kr
Pocket. Mycket gott skick.
Böcker från Fredrik Berndtson
Onsala
Mer info
Onsala
Begagnade böcker
Idag 15:10
4.50 from Paddington
40 kr
HarperCollins. 1993. 222 s. Pocket. Mycket gott skick. Svaga blyerstunderstrykningar i första kapitlet, i övrigt mycket gott skick..
Böcker från Användbara böcker
Falun
Mer info
Falun
Begagnade böckerISBN: 9170372195
Idag 15:10
Pappersväggar
95 kr
Ett höghus i Blackeberg börjar luta. En paparazzifotograf jagar den perfekta bilden men möter något annat. En kvinna hitttar ett lik ..
Böcker från Rosendahls Antikvariat
Eskilstuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Eskilstuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9137120158
Idag 14:27
Östermalmsmorden
60 kr
Forum. Original uppl. 2002. 308 s. Inbunden. Förlagets klotband. 678 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Enhe..
Böcker från Bokantikvariatet Boknörden
Tierp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Tierp (Antikvariat / Bokhandel)
LjudböckerISBN: 9789174331240
Idag 13:57
Eldvittnet
150 kr
Bonnier Audio. 2011. Nyskick.
Böcker från cdpartille
Uddevalla
Mer info
Uddevalla
Begagnade böckerISBN: 9143022200
Idag 13:10
Skuggan av floden
15 kr
Bonnierförlagen. 2000. 299 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 8 - Plan 1.
Böcker från Åsens Antikvariat
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9177091965
Idag 13:05
Djävulsk Fälla
24 kr
Richters. 2001. 349 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 9 - Plan 2.
Böcker från Åsens Antikvariat
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9143021867
Idag 12:54
Esau
15 kr
Bonnierförlagen. 1999. 399 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 9 - Plan 2.
Böcker från Åsens Antikvariat
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9100505536
Idag 12:18
Liket i Lådan
24 kr
Bonniers. 1991. 227 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 9 - Plan 2.
Böcker från Åsens Antikvariat
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9158208909
Idag 12:01
Helgeandsmordet
20 kr
Legenda Pocket. 1989. 181 s. Pocket. 115 gram. Mycket gott skick.
Böcker från Ann-Christin Lindgren
Molkom
Mer info
Molkom
Begagnade böckerISBN: 9117790220
Idag 11:49
POLIS, POLIS, POTATISMOS
57 kr
P.A. Norstedt & Söners Förlag / Vår Bok. 1977. 230 s. Inbunden. Skyddsomslag: Hasse Erikson. 21x13,5cm. 337 gram. Nära nyskick. Skydd..
Böcker från Villa Rosas Bokhyllor
KIL
Mer info
KIL
Begagnade böckerISBN: 9127114805
Idag 11:46
Syndafallet - En Wexforddeckare
24 kr
Natur och Kultur. 2006. 352 s. Inbunden. Kartonnerad. Gott skick. Hylla 9 - Plan 5.
Böcker från Åsens Antikvariat
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9172630213
Idag 11:44
Den Osynlige - Ett fall för Kay Scarpetta
24 kr
Norstedts. 1999. 299 s. Inbunden. Kartonnerad. Mycket gott skick. Hylla 9 - Plan 5.
Böcker från Åsens Antikvariat
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Älvdalen (Antikvariat / Bokhandel)