221 sidor, inbunden med skyddsomslag, reviderad och utökad utgåva med ny inledning och förord av författen, Bra Böcker 2005, delvis illustrerad, gott skick
Norstedts. 1994. 445 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Namnteckning. Hylla 19.
Piratförlaget. 2007. 366 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Hylla 19.
Knopf, N Y. första uppl. 1976. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. En relativt tidig och sällsynt Crichton. Boken är i samlarskick. Prislapp bakre omslag (lätt att ta bort)+ minimal reva omslagets rygg (nå.. läs mer
Helt oläst. 45 kronor.
264 sidor, inbunden med skyddsomslag, Norstedts 2003, med en del blyertsanteckningar från en mycket uppmärksam läsare, annars gott skick
264 sidor, inbunden med skyddsomslag, Norstedts 2003, gott skick
Warner books. 1993. 428 s. Häftad. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Språk Engelska.
Norstedts. 1978. 284 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Hylla 13 - Plan 1.
Damm förlag. 2010. 350 s. Inbunden. Kartonnerad. Mycket gott skick. Hylla 3 - Plan 5.
Prisma. 2006. 301 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 3 - Plan 5.
Tre Böcker. 2000. 267 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Hylla 1 - Plan 5.
Boken är i fint skick. Etikett på försättsbladet. Inbunden bok [kartonage]. 1988. Stockholm. Forum. (Deckare & Thrillers ISBN: 9137095390) Beskrivning :==>> [Wilkman's Antikvariat - Kundservice, telefon: 0736-144049 (var.. läs mer
Dell. 1991. 340 s. Pocket. Mycket gott skick. Språk Engelska.
ab. 71. 202 s. Häftad. Mycket gott skick. Ngt sned pga felaktig sprättning, annars fin. Drama från Grand Hotel!.
Efron & dotter. 2005. 253 s. Pocket. Mycket gott skick.
Richter. 1984. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Alba. 1981. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Bra Spänning. 1985. Kartonnage. Mycket gott skick. Namnad. L.
Wahlström. 1981. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
faber and faber. 1982. 383 s. Inbunden. Klotband. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Engelsk text.
Bra Spänning. 1985. Kartonnage. Mycket gott skick. Namnad. L.
Bonnier. 1974. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Bokförlagsab Skandinavia 1926. inb. förlbd. 224+199s. svag i bindningen. väven syns i fr. fals. läs mer
Bonnier. 1974. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Bonnier. 1975. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Bonnier. 1974. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Bonnier. 1973. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag saknas. L.
Bonnierförlagen, 2005. 300 s. Förlagsinbunden med skyddsomslag. Mycket bra skick.
Trevi, 1991. 252 s. Förlagsinbunden med skyddsomslag. Mycket bra skick. Andra tryckningen.
