Köp & Sälj
Din kundvagn är tom
Bravur Bok
Tipsa dina vänner:
Sökresultat: 1-8 av 8. i kategorin Företagslitteratur
Sök i resultatet:Sortering:
Begagnad bokISBN: 9525300102
Nature´s Own People. Födelsen, kampen och genomb.. av LUDBROOK, EDWARD / MCKAY, GRAEME
LUDBROOK, EDWARD / MCKAY, GRAEME
Nature´s Own People. Födelsen, kampen och genomb..
80 kr
Tryckår 2001, inbunden, nära nyskick, 128 sidor, 310 gram.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
JUTE och LIN. Skandinaviska Jute Spinneri- & Väv.. av WALLBERG, I,R./ HEDIN, HARRY/ BROSTRÖM, ÅKE (red)
WALLBERG, I,R./ HEDIN, HARRY/ BROSTRÖM, ÅKE (red)
JUTE och LIN. Skandinaviska Jute Spinneri- & Väv..
70 kr
Tryckt 1950, inbunden, vackert linneband, 305215 mm, bilder, karta, separat förteckning över anställda, 96 sidor, 685 gram.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
LANCASTER, GRAHAM
Bli 20 % bättre. Om du vill lyckas på jobbet oc..
50 kr
Tryckt 1994, inbunden, i nyskick, Liber-Hermods, ill, 162 sidor, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
LINDMARK, BENGT / LINDMARK, STURE
Handbok för påtryckare. Så fungerar den politis..
80 kr
Tryckt 1985, inbunden, i mycket gott skick, Timbro Förlag, ill. sakregister, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bokISBN: 9188595463
WAHLSTRÖM, BJÖRN
En laber bris.
40 kr
Tryckt 1999, inbunden, i gott skick, Ekerlids Förlag, bilder, 249 sidor, omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
CHRISTENSSON, ERIK / LINDGREN, JANERIK
Två millennier Två hundra milstolpar.
70 kr
Tryckt 1999, inbunden, i mycket gott skick, Ekerlinds Förlag, 290 x 220 mm, bilder, 205 sidor, omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
BORG, PER
Effektivitet i offentlig sektor. Ökad effektivi..
40 kr
Tryckt 1996, inbunden, i gott skick, vissa understrykningar, Konsult Förlaget AB, 170 sidor, laminerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
NAESSÉN, LARS-OLOF
Bättre service. Hur du utvecklar dig själv och ..
19 kr
Tryckt 1994, inbunden, i mycket gott skick, Konsult Förlaget, ill. 143 sidor, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sökresultat: 1-8 av 8
70 000 skivor
Bokbörsen är Sveriges största marknadsplats för begagnade skivor
Vill du ha ett boktips?
Har du missat något av våra boktips? Här kan du läsa dem igen
37 000 nobel-
pristagare
Hitta dem här!
Gröna böcker
Miljövänlig läsning Miljövänlig läsning
Gilla Bokbörsen
Följ oss på Facebook: Kommentera, diskutera, tipsa om lästa böcker eller skaffa en T-shirt