Begagnad bokISBN: 9185824151
Fiska Året Runt - I Alla Vatten. Postportot 39:-
50 kr
Tryckår 983, inbunden, gott skick, 275x230 mm, bilder, register, Vi Bilägare, 256 sidor, omslag i gott skick, 1260 gram. Postportot 3..
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Fiskehistorier.
40 kr
Tryckt 1946, häftad, i gott skick, W&W, ill, 170 sidor.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Libers Flugfiskebok.
40 kr
Tryckt 1983, inbunden, i gott skick, namnetikett, Liber, bilder, register. 125 sidor, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Najadernas ö. Från ön Hékura, Japanska sjön
23 kr
Tryckt 1963, inbunden, hyfsad biblioteksbok, Bonniers, bilder på nakna dykande fiskarflickor, karta, uo, 127 sidor.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Ur mitt vildmarksliv.
50 kr
Tryckt 1978, inbunden, i gott skick, Smålänningens Förlag, ill. 254 sidor, omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Vill du fiska fluga ? Handbok.
50 kr
Tryckt 1986, inbunden, i gott skick, Rabén & Sjögren, ill. register, 140 sidor, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Sveriges bästa Sportfiskevatten.
50 kr
Tryckt 1993, inbunden, i mycket gott skick, Bonnier Alba, bilder, register, 126 sidor, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Abborren hugger / Gäddan hugger / Två böcker.
40 kr
Tryckta1960 & 1962, häftade, i gott skick, Folket i Bilds Förlag, bilder, två böcker, 79+99 sidor. (sänkt pris)
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Fiskesafari i Nordatlanten.
40 kr
Tryckt 1966, häftad, sliten men hel, namnetikett, LTs förlag, karta, bilder, 172 sidor.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Smålandsklöver. Jakt-, fiske och bygdehistorier.
40 kr
Tryckt 1976, inbunden, i gott skick, borttaget försättsblad, Smålänningens Förlag, ill. 299 sidor, omslag. (sänkt pris)
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Sommarkväll vid Svartån.
40 kr
Tryckt 1961, inbunden, i gott skick, LTs förlag, bilder, 75 sidor, trasigt omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Mina fiskevatten.
19 kr
Tryckt 1995, inbunden, i gott skick, Natur och Kultur, bilder, 96 sidor, dekorerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
På fiskesafari jorden runt.
70 kr
Tryckt 1993, inbunden, i mycket gott skick, ICA bokförlag, bilder, 252 sidor, laminerat förlagsband.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Flugbindningsinstruktion + några gångbara flugmö..
40 kr
Tryckår ej angivet, klammerhäftad, i gott skick, FLY-Dressing Huskvarna, ill, 23 sidor. 8sänkt pris)
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Öringfiske med spö och lina.
70 kr
Tryckt 1969, inbunden, i fint skick, LTs förlag, ill. 166 sidor, medbundet omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Den stora fiskboken.
80 kr
Tryckt 1977, inbunden, i bra skick, Folket i Bilds förlag, många bilder, 559 sidor, omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Med spö och bössa. Jakt- och fiskeberättelser.
40 kr
Tryckt 1980, inbunden, i fint skick, namnetikett, Bokförlaget Settern, ill.188 sidor, omslag.
Böcker från Bravur Bok
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Anderstorp (Antikvariat / Bokhandel)