Begagnade böckerISBN: 9127117666
Idag 16:44
Sverigedemokraterna inpå bara skinnet-reportage
80 kr
Natur&Kultur 2009 inb. med skyddsomslag 236 sid. Mycket gott skick
Böcker från ANTIKVARIAT BOKSTÖDET
Enskede (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Enskede (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böcker
Idag 16:24
A-pressens samorganisation 1908-1958
80 kr
Tidens. 1958. 231 s. Linneband. 25x19cm. 755 gram. Mycket gott skick. Illustrerad.
Böcker från Torsten Hansson
Malmö
Mer info
Malmö
Förlagsnya böcker
Idag 13:36
Jag heter Per Landin.
130 kr
: Journalistik & polemik. Symposion, 2003. 288 s. Häftad. Tillskrift från förf.
Böcker från BRITT MARI Johanson Antikvariat
Enskeded.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Enskeded.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
National Geographic Sverige nr 11 2011
15 kr
tidskrift, mkt gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 3/2012
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 17/2011
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 1/2012
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 2/2012
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 12/2011
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 13/2011
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Tidningar, tidskrifter
Igår 10:05
Världens historia nr 16/2011
20 kr
historisk tidskrift, gott skick
Böcker från BokAnders
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Trollhät.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9187670321
Igår 09:18
ETC 30 ÅR
180 kr
ETC u.å. Illustrerat pappband. A4-format. 232 sidor. Nära nyskick.
Böcker från Antikvariat Bengt Aldén
BROMMA (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
BROMMA (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9119629117
Tisdag
Svenskarna, invandrarna och svartskallarna
65 kr
Utgiven av Norstedts/PAN/Aftonbladet 1996. Häftad. 115 sid. I mycket fint skick.
Böcker från Pennywise
Eskilstuna
Mer info
Eskilstuna
Begagnade böckerISBN: 9179980309
Tisdag
Ottar-Främlingen i byn: orienten, Ali Hussein, m..
71 kr
RFSU.1995.Häftad.104 sidor.Rikt illustrerad.Nyskick.Frakt och förpackning 17 kronor.
Böcker från Betabokbörsen
Ystad
Mer info
Ystad
Begagnade böckerISBN: 9789144015217
Måndag
Metoder i kommunikationsvetenskap
120 kr
Studentlitteratur. 120 uppl. 2009. 320 s. 463 gram. Nära nyskick.
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böckerISBN: 9780805863437
Måndag
The handbook of journalism studies
250 kr
Routledge. 2008. 446 s. Häftad. 800 gram. Nära nyskick.
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böckerISBN: 9789173431811
Måndag
Reportage: att få fakta att dansa
80 kr
Leopard förlag. 2008. 288 s. Inbunden. 500 gram. Mycket gott skick. Pappersomslaget lite kantstött, annars mycket fint skick..
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böcker
Måndag
Mediesverige 2007 Statistik och analys
150 kr
Nordicom Sverige Göteborgs Universitet. 2007. 400 s. Häftad. 1165 gram. Gott skick. Lite kaffespill på några sidor och lite kantstött..
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böcker
Måndag
Källkritik
150 kr
Liber. 2 uppl. 2005. 208 s. Häftad. 285 gram. Nära nyskick.
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böckerISBN: 9789127084230
Måndag
Att skriva i tidning
120 kr
Natur&Kultur. 2008. 173 s. Inbunden. 330 gram. Nära nyskick.
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böckerISBN: 9144038232
Måndag
Medier, genus och makt
80 kr
Studentlitteratur. 2006. 168 s. Häftad. 248 g gram. Mycket gott skick. Utdrag från bokens baksida: Hur ser genusrepresentationen ut i..
Böcker från SaraHec
Göteborg
Mer info
Göteborg
Begagnade böckerISBN: 912700256x
Söndag
Mitt levande förflutna
45 kr
Natur&kultur förl exlibris 1975 ou. Memoar/ Biografi
Isbn 91-27-00256-x
308s. XVII- XXIV sidor med fotografier.
Inb klotbnd med o..
Böcker från Fasetten
Västra F.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Västra F.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9189442512
Lördag
Terrorismens historia
60 kr
Lund : Historiska media, cop. 2002 2002 Inb m skomsl
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9185377449
Lördag
Slagfältet under stormaktstiden
140 kr
Lund : Historiska Media , 2005 2005 Kartonnage i gott skick
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9153020510
Lördag
Hagbard - det är jag
180 kr
Sundbyberg : Semic press, cop. 1991 ; 1991 Kartonnage i gott skick
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9185377473
Lördag
Den levande okände soldaten : en berättelse om s..
80 kr
Lund : Historiska media, 2006 2006 Inb m skomsl Nyskick (H)
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 198780761
Lördag
Political parties and party systems
150 kr
Oxford ; New York : Oxford University Press, cop. 1996 1996 Limhäftad Hyfsat skick Måttligt streckad med blyertspenna
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 9170294046
Lördag
Vinden blåser från Bilo Gora : tolv noveller om ..
70 kr
Göteborg : Tre böcker : Sveriges radio (SR), 2000 ; 2000 Inb m skomsl
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 803283598
Lördag
Black Elk Speaks: Being the Life Story of a Holy..
80 kr
University of Nebraska Press (1988), Paperback, 298 sidor 1988 Limhäftad Ngt snedläst och ngt fläckat nedre snitt
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böckerISBN: 198731922
Lördag
Language in society : an introduction to socioli..
100 kr
Oxford : Oxford University Press, 2000 2000 Limhäftad Gott skick
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnade böcker
Lördag
Skördetid
50 kr
Stockholm : Wahlström & Widstrand, 1955 1955 Häftad (politisk journalistik)
Böcker från Spättans Antikvariat
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Göteborg (Antikvariat / Bokhandel)