AlbumISBN: 9151020017
Fredag
Den hemlighetsfulla ön
85 kr
Carlsen Comics, 1 upplagan 1977. Seriealbum i färg 80 sidor efter Jules Vernes roman med samma namn. Hyfsat skick.
Serier från Zuineli
Stockholm
Mer info
Stockholm
SerieromanerISBN: 9781906735913
Harry 20 on the high rock
85 kr
In the year 2060, a hundred miles above the Earth orbits the High Rock - a maximum security prison crammed with 10,00 of the most vic..
Serier från Rosendahls Antikvariat
Eskilstuna (Serieantikvariat)
Mer info
Eskilstuna (Serieantikvariat)
AlbumISBN: 9151022044
Tsarens kurir
55 kr
Carlsen Comics, 1 upplagan 1978. Seriealbum i färg 56 sidor. Jules Vernes äventyrsberättelse som tecknad serie! Hyggligt skick, lätta..
Serier från Zuineli
Stockholm
Mer info
Stockholm
AlbumISBN: 9151009943
Kapten Grants barn
55 kr
Carlsen Comics, 1 upplagan 1977. Seriealbum i färg 56 sidor. Jules Vernes äventyrsberättelse som tecknad serie! Hyggligt skick, lite..
Serier från Zuineli
Stockholm
Mer info
Stockholm
AlbumISBN: 9155200915
Mannen från öknen - Äventyrens män Nr 1
49 kr
Förlags AB SEMIC, 1978. Seriealbum i färg 52 sidor. Lawrence av Arabien. Hyggligt skick.
Serier från Zuineli
Stockholm
Mer info
Stockholm
AlbumISBN: 9186540858
Singel i stan
50 kr
Tago. 1996. hft. 84 sid. Gott skick.
Serier från ALFA BÖCKER
Malmö (Serieantikvariat)
Mer info
Malmö (Serieantikvariat)
Serieromaner
Marie Christine, Systrarna på Sjötuna, Konungens..
130 kr
Böcker i nyskick
Serier från LundaTös1
Lund
Mer info
Lund
PocketISBN: 9100568074
De sju timmarna i paradiset
30 kr
Bonnier Pocket. 1998. Limhäftad, 268 s. Gott skick.
Serier från gonxha
Avesta
Mer info
Avesta
AlbumISBN: 8756227760
Ungarsk Rapsodi
75 kr
Bättre serie än priset, ganska okänd men rekommenderas. Skick som en gång läst
Serier från Västerbokhandeln AB
HÄGERSTEN (Serieantikvariat)
Mer info
HÄGERSTEN (Serieantikvariat)
Tidningar
Dr Bennett
150 kr
Oläst ex men ändå ngt utanpå skador som några vikta hörnsidor. Se Bild. Det finns en rolig sann berättelse om denna serietidning. Går..
Serier från Västerbokhandeln AB
HÄGERSTEN (Serieantikvariat)
Mer info
HÄGERSTEN (Serieantikvariat)
SerieromanerISBN: 9189248341
Syborgs förbannelse och andra berättelser
50 kr
Galago. 2001. hft. 144 sid. Gott skick.
Serier från ALFA BÖCKER
Malmö (Serieantikvariat)
Mer info
Malmö (Serieantikvariat)
SerieromanerISBN: 9177421884
The girl who never fick nån post
90 kr
Bakhåll. 1 uppl. 2002. 110 s. Inbunden. 25x18cm. 490 gram. Nära nyskick.
Serier från bkhl
Uppsala
Mer info
Uppsala
SerieromanerISBN: 9177421957
Supertråken
90 kr
Bakhåll. 1 uppl. 2002. 256 s. Häftad. 21x15cm. 420 gram. Nära nyskick.
Serier från bkhl
Uppsala
Mer info
Uppsala
SerieromanerISBN: 9177422260
Advent
90 kr
Bakhåll. 1 uppl. 2004. 79 s. Inbunden. 22x16cm. 310 gram. Nära nyskick.
Serier från bkhl
Uppsala
Mer info
Uppsala
SerieromanerISBN: 9789177422471
Ropa på Ulrik
90 kr
Bakhåll. 1 uppl. 2006. 62 s. Inbunden. 25x17cm. 370 gram. Nära nyskick.
Inkluderar bilaga: "Svinet" och "Förståelsemannen"
Serier från bkhl
Uppsala
Mer info
Uppsala
SerieromanerISBN: 9188334511
Böggänget: Hat och multplikationstabeller II
90 kr
Optimal. 1 uppl. 2002. 76 s. Inbunden. 25x18cm. 400 gram. Nära nyskick.
Serier från bkhl
Uppsala
Mer info
Uppsala
SerieromanerISBN: 9163818906
För fin för denna världen
100 kr
Carlsen Comics. 1 uppl. 2000. 102 s. Inbunden. 20x16cm. 240 gram. Mycket gott skick.
Serier från bkhl
Uppsala
Mer info
Uppsala
TidningarISBN: 9131004717
Jätte-Starlet
50 kr
1976. 80 sidor i mycket bra skick. Med popalmanacka, 12 färgbilder, bl.a. ABBA, D.Bowie m.fl. Williams förlag
Serier från Musik och Böcker
Bredaryd
Mer info
Bredaryd
AlbumISBN: 918833483x
Jag vill visa dig något
50 kr
Optimal, 2004, 47 sid.,
Utgallrat biblioteksex.
skonsamt stämplat
Gott skick
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
AlbumISBN: 9188334686
Du går fel väg
50 kr
Optimal, 2003, onumrat
Utgallrat biblioteksex.
skonsamt stämplat
Gott skick
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
AlbumISBN: 9188334279
Karucell
50 kr
Optimal, 1997, onumrerat,
Utgallrat biblioteksex.
Gott skick, skonsamt stämplat
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
AlbumISBN: 9172051590
En adoptivfamiljs liv och leverne
50 kr
Förlagshuset Gothia, 1998,
64 sid.
Utgallrat biblioteksex. skonsamt stämplat
Gott skick
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
AlbumISBN: 9189680332
Queer as Karin
50 kr
Kabusa böcker, 2004, onumrerad
utgallrat biblioteksex. skonsasmt stämplat
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
SerieromanerISBN: 9163818981
24 minuter från T-centralen
50 kr
Bonnier Carlsen, 2000, 63 sid.
utgallrat biblioteksex. skonsamma stämplar.
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
SerieromanerISBN: 9188334341
Vänta lite...
50 kr
Optimal, 2000, onumrerad,
utgallrat biblioteksex. med skonsamma stämplar
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
SerieromanerISBN: 9789197642965
Sibiu
50 kr
Komika, 2007, 134 sid.
utgallrat biblioteksex. i mycket gott skick, skonsamma stämplar
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
SerieromanerISBN: 9789197610346
Dödvatten
50 kr
Kolik, 2009, 144 sid.
förlagets limbundna
gott skick
utgallrat biblioteksex.
sedvanlig märkning, skonsamma stämplar
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
PocketISBN: 9789186003265
Allt jag rör vid försvinner - antologi med serie..
100 kr
Kartago, 2009, 293 sid,
800g
förlagets limbundna m mjuka pärmar.
utgallrat biblioteksex. i mycket fint skick, skonsamt stämplat
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
AlbumISBN: 9188334422
Säg mig en sak
50 kr
Optimal press, 2001,
förlagetsklotband m skydsomslag, sambundet av biblioteket, utgallrat biblioteksex, skonsamt stämplat
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg
AlbumISBN: 9197250201
Röda rummet
80 kr
Demervalls, 2003, 112sid.
förlagtes pappband
utgallrat biblioteksex.
skonsamt stämplad
mycket gott skick
Serier från Sven Nilsson
Sölvesborg
Mer info
Sölvesborg