Förlagsny bokISBN: 9146215813
Daniel pratar inte
110 kr
Wahlström&Widstrand. Första utg. i England 2006 uppl. 2009. 298 s. Inbunden. Klotband med omslag. 21.5x14.5cm. 456.0 gram. Nyskick. S..
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bokISBN: 9100118334
Silkespappersmönstret
115 kr
Bonniers förlag. Första uppl. 2009. 265 s. Inbunden. Klotband med omslag. 21.5x14.0cm. 418.0 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nysk..
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bokISBN: 91-642-0222-2
Presidentens val
80 kr
Pirat. Första uppl. 2007. 388 s. Inbunden. Klotband. 21.5x14.5cm. Nyskick. Skyddsomslag Finns i nyskick.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Sista spegeln
65 kr
Norstedts. Första uppl. 1965. 275 s. Häftad. Kartonnage. 22.5x14.5cm. Gott skick. Häftat ouppskuret.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bokISBN: 91-7090-114-7
King Kong Blues
90 kr
Lindqvists. Första uppl. 1974. 151 s. Inbunden. Klotband. 24.5x24.5cm. Nära nyskick. Skyddsomslag Finns i gott skick.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bokISBN: 91-502-0502-1
Lilla Mordboken Från detektivhistoria till krimi..
70 kr
Berghs förl.. Första uppl. 1979. 340 s. Inbunden. klotband. 21.0x14.0cm. Nära nyskick. Skyddsomslag Finns i nära nyskick.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bokISBN: 91-46-14082-4
Krönika om ett förebådat dödsfall
80 kr
Wahlström&Widstrand. Första uppl. uppl. 1982. 144 s. Inbunden. Klotband. 21.5x14.5cm. Nyskick. Skyddsomslag Finns i nära nyskick.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bokISBN: 91-29-55147-1
Midagg-gränden
100 kr
Rabén & Sjögren. Första uppl. uppl. 1988. 242 s. Inbunden. Klotband. 21.5x14.5cm. Nyskick. Skyddsomslag Finns i nyskick.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Ett Annat Hav
60 kr
Utg. Forum förl. 1992
inb. med skyddsomslag i gott skick 186 sid.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Nyckel
30 kr
Utg. Författarförl. 1974
pocket i gott skick
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Inspelningen
60 kr
Utg. Norstedts förl. 1965 hft. 190 sid.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Den tappade papperslappen
90 kr
Utg. Winberg City Book inb. med pappersomslag 160 sid.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Grottorna i Haydrahudahus
50 kr
Utg. Bokf. Tranan 2004
inb.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Nitton Hundra
40 kr
Utg. Bonniers förl. inb.
2000 75 sid
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Philip och de andra
50 kr
Utg. Bonniers förl. inb.
2003
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Allt som räknas
50 kr
Utg. Bonniers förl. kartonnage 2002
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Vi faller
90 kr
Utg. Ordfront förlag 2006 inb. 331 sid.
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Delfinpojken
40 kr
Utg. Bilda förl. inb.
2002
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Hotell New Hampshire
90 kr
Inb. Wahlström & Widstrand 1981. Mycket gott skick
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Amorina
80 kr
Inb. Bonniers 1999
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Flundran
70 kr
Inb. Bonniers 1979, Månadens Bok
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
En amerikan i Moskva
50 kr
Inb. AWE/Gebers 1977
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Situationen
90 kr
Inb. Bonniers 2000
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Lev länge, dö ung
80 kr
Inb. Natur & Kultur 2001
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Presidentens order, del 2
70 kr
Inb. Bra Böcker 1997
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Leonardos händer
90 kr
Inb. Bonniers Panache-serie 1997
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Ljusets hastighet
70 kr
Inb. Natur & Kultur 2002
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Vandrarna
80 kr
Inb. Bonniers 2001
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Fadershuset
80 kr
Inb. Piratförlaget 2001
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Gertrud och Claudius
90 kr
Inb. Forum 2000
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Förlagsny bok
Ingen skada skedd
80 kr
Inb. Forum 1999
Böcker från Persson-Bok
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Sollentuna (Antikvariat / Bokhandel)