Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 18:42
Robert Jordan
Vinterns hjärta - Sagan om Drakens återk..
70 kr
Natur och Kultur. 2001. 353 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick.
Säljare: Mikael Nyström, Bromma (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 18:39
Robert Jordan
Vinterns hjärta - Sagan om Drakens återk..
85 kr
Natur och Kultur, 2002. Inbunden, med skyddsomslag, 357 sidor. Omslaget med försumbart slitage upptill, i övrigt perfekt skick. Prägl..
Säljare: Peter Berger, FARSTA (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 17:36
STOLZE, DIETHER
VÅRT LIV I MORGON
85 kr
EFS. 1 uppl. 219 s. Inbunden. Klotryggband. 23x15cm. 535 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Översättnin..
Säljare: Bengt Bergenbrant, Arboga (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 16:21
Dennis Wheatley
Liv Eller Död
35 kr
awe/gebers förlag. 1976. 347 s. Pocket. 18.5x11cm. 210 gram. Gott skick. omslag lite nött i kant.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 16:18
Dennis Wheatley
Farliga Makter
20 kr
awe/gebers förlag. 1976. 318 s. Pocket. 18.5x11cm. 198 gram. Hyfsat skick. namn ini bok - omslag nött o har vikmärken - reva i rygg n..
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 16:15
Dennis Wheatley
Ondskans Redskap
35 kr
awe/gebers förlag. 1976. 362 s. Pocket. 18.5x11cm. 227 gram. Hyfsat skick. omslag nött och har vikmärken.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 16:12
Dennis Wheatley
Satans Utsände
35 kr
awe/gebers förlag. 1976. 419 s. Pocket. 18.5x11cm. 272 gram. Hyfsat skick. omslag nött och har vikmärken.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 12:21
Donaldson, Stephen
FURST NIDS förbannelse. Del 1 i Krönikor..
40 kr
Först delen i krönikan, Mycket Gott skick, lite nötta hörn, 319 s, Legenda, 1983, ISBN 91-582-1033-4, Illustrerat kartonnage.
Säljare: Antikvariat Equino.., Lidingö (Företag)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 12:16
Stephen Donaldson
ONDSKANS STEN. Krönikorna om om Thomas C..
45 kr
Del i Krönikan, Mycket gott skick, diskret namn på försättsblad, öv. perfekt, Legenda, Kartonnage Inbunden, 483 s.
Säljare: Antikvariat Equino.., Lidingö (Företag)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 01:57
Robert A. Heinlein
Starship troopers
50 kr
Replik. 1996. 284 s. Dekorerat laminatband. 23x15,5cm. 596 gram. Hyfsat skick. Namnad på ins. av fr. pärm, en del stötskador på hörn ..
Säljare: Hasse Boktok, JOHANNES.. (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 01:42
Neil Gaiman
Amerikanska gudar
100 kr
Forum. 1 uppl. 2003. 530 s. Inbunden. 23,5x17cm. 870 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Liten reva och veck på..
Säljare: Hasse Boktok, JOHANNES.. (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 01:19
Gerber, Michael
Barry Trotter och Den onödiga uppföljaren
70 kr
2005, förlagsband med skyddsomslag i nyskick
Säljare: Essbok, SÖDERBÄRKE (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Idag 00:48
Chadwick, Elizabeth
Bröllopstunikan
120 kr
1995, förlagsband med skyddsomslag i presentskick, utan namn eller skador
Säljare: Essbok, SÖDERBÄRKE (Privat)
Annonskategori: Förlagsnya böcker
Igår 22:52
Lovecraft, H P
Fasansfulla händelser i Dunwich och andr..
225 kr
Bakhåll 2009. Inbunden med hårda pärmar. Helt ny och i oöppnad inplastad förpackning. 174 sidor. Den store skräck-/sf-/fantasy-pionjä..
Säljare: Gabriels bok, Ransäter (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 19:43
Goodkind, Terry / översättning: Anders B..
Vindarnas tempel / Sanningens svärd. Del..
150 kr
Inbunden i kartonnageband i mycket gott skick B. Wahlström 2004 [ 293, [1] s. ;24 x 16 cm; 539 gr ] Översättning från engelska. Serie..
Säljare: Svenska Boklänken HB, LINKÖPING (Företag)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 17:57
Lessing, Doris.
Giftermålen mellan Zonerna Tre, Fyra och..
70 kr
Förlagsband utan skyddsomslag Första svenska utgåvan Trevi, Stockholm 1980, Serie: [Författarens] Canopus i Argo - ur arkiven. Anty..
Säljare: Lars Bonnevier, Hägersten (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:26
Feist, Raymond E.
Prinsens list (Kriget om rämnan del 5)
24 kr
Inbunden. 461 gram. Nära nyskick.
Säljare: Bokträdet, Malmö (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:22
Jordan, Robert
Winter's heart (Book nine of The wheel o..
80 kr
Inbunden. 993 gram. Mycket gott skick. Engelsk text.
Säljare: Bokträdet, Malmö (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:19
Jordan, Robert
A crown of swords (Book seven of The whe..
24 kr
Pocket. 408 gram. Gott skick. Engelsk text.
Säljare: Bokträdet, Malmö (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:17
Jordan, Robert
The shadow rising (Book four of The whee..
24 kr
Pocket. 466 gram. Gott skick. Engelsk text.
Säljare: Bokträdet, Malmö (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:15
Jordan, Robert
The dragon reborn (Book three of The whe..
24 kr
Pocket. 328 gram. Gott skick. Engelsk text.
Säljare: Bokträdet, Malmö (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:13
von Däniken, Erich
Mina bevis-Rättegång på fem kontinenter
80 kr
1977 inb. med skyddsomslag 440 sid. omslaget slitet f.ö mycket gott skick
Säljare: ANTIKVARIAT BOKSTÖ.., Enskede (Företag)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:11
Hobb, Robin
Fool's Fate
24 kr
Pocket. 364 gram. Gott skick. Engelsk text.
Säljare: Bokträdet, Malmö (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 15:09
von Däniken, Erich
I korsförhör Har det funnits gudar på jo..
100 kr
Berghs 1978 inb. med skyddsomslag 178 sid. Mycket gott skick, som ny
Säljare: ANTIKVARIAT BOKSTÖ.., Enskede (Företag)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 13:38
STAR WARS 21ST OLIKA!!!
400 kr
Mycket gott skick.
Säljare: SCHULTZ ANTIKVARIAT, Malmö (Företag)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 13:29
Virginia Andrews
Skuggor I Skogen
80 kr
forum förlag. 1995. 288 s. Häftad. 23x15.5cm. 395 gram. Gott skick.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Igår 13:21
Douglas Adams
Liftarens Guide Till Galaxen - Alla 5 De..
20 kr
månpocket förlag. 1999. 880 s. Pocket. 18x11cm. 420 gram. Hyfsat skick. omslag lite nött i kant och hörn - sidhörn lite nötta.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Fredag
Brooks Terry
Shannaras alvstenar
50 kr
Forum. 1997. 469 s. Inbunden. 23x17cm. 750 gram. Gott skick.
Säljare: Familjen Wallin, Västerha.. (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Fredag
Dean Koontz
Hideaway
40 kr
putnam. 1992. 321 s. Inbunden. 21.5x14.5cm. 421 gram. Mycket gott skick.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Fredag
Dean Koontz
Dragon Tears
40 kr
putnam. 1993. 377 s. Inbunden. 21.5x14.5cm. 495 gram. Mycket gott skick.
Säljare: läslust, bandhagen (Privat)
Annonskategori: Begagnade böcker
Fredag
Eddings, David & Leigh
Belgarath Besvärjaren I-II. Aldurs dal. ..
95 kr
