Begagnad bok
Talismanen
45 kr
BB 1986 Inbunden Om skräcken i den moderna Amerika med inslag från fantasy genrens riddarsagor ( Stephen King ) Ca 800 sidor, gott sk..
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Bürgerin des Mars
23 kr
Goldmann München 1963 Häftad Ein utopisch-technischer Abenteuerroman Ca 160 sidor, på tyska, gott skick, pocket
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Det sällsamma djuret från norr
75 kr
BB 1989 Inbunden I femton Science Fiction - berättelser har Lars Gustafsson släppt lös sin fantasi … Ca 190 sidor, gott skick med sk..
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Talismanen
45 kr
Norst. 1987 Inbunden Om skräcken i den moderna Amerika med inslag från fantasy genrens riddarsagor ( Stephen King ) Ca 800 sidor, got..
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Looking Backward 2000-1887
85 kr
The world Publishing Company 1946 Inbunden Utopian novel of life in the year 2000. Julian West went to sleep one night in 1887 and a..
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Det svarta hålet
23 kr
Hemmets Journal 1980 Häftad Ca 220 sidor
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Fackelryttarna
23 kr
Nova pocket 1986 Häftad Nova pocket nr 32 Ca 150 sidor, gott skick, pocket
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Flodvågen
23 kr
Wahl. 1980 Inbunden Ca 200 sidor
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
God morgon framtid
95 kr
BB 1984 Inbunden Framtidsvisioner inom många olika områden, datorer, flyg, andra kommunikationer mm Ca 125 sidor, i större format, m..
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Mutant
23 kr
Nova pocket 1985 Häftad Nova pocket nr 25 Ca 150 sidor, gott skick
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Ondskans sten
45 kr
Legenda 1988 Häftad Andra delen av trilogin om Thomas Covenant den klentrogne Ca 480 sidor, gott skick, men ett lätt veck på bokens ..
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Stjärnornas nomader
23 kr
Galax 1985 Häftad I serien Galax Äventyr i rymden 4 Ca 140 sidor, gott skick, pocket
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
The fulfilments of fate & desire
23 kr
Futura London 1989 Häftad The third book of Wraehthu Ca 400 sidor, gott skick
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
The planet pirates vol 2
23 kr
Orbit 1990 Inbunden The death of sleep Ca 380 sidor, nyskick
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
UFO- En fantastisk verklighet
75 kr
Zindermans 1977 Häftad Om flygande tefat, kanske inte SF utan verklighet Ca 220 sidor, illustrerad
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Begagnad bok
Värld i fara
23 kr
Galax 1986 Häftad Galax äventyr i framtiden nr 7 Ca 150 sidor, gott skick, pocket
Böcker från Fryksdalens Antikvariat
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Va Ämter.. (Antikvariat / Bokhandel)