ATRIA BOOKS. 2012. 254 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. läs mer
Bo Ejeby. Nyskick. Boken och CD-skivan ligger fortfarande oöppnad i sin tunna plastinpackningen. läs mer
Dahlberg förlag. 1994. 96 s. Inbunden. Gott skick. Utgallrat biblioteksexemplar.
Musikhögskolan. 2000. 146 s. Mjuka pärmar. Gott skick.
Argument. 4 tryckningen uppl. 2001. Mjuka pärmar. Gott skick. 178 sånger med noter, text och ackord. läs mer
Willams Förlags AB. 1973. 191 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag saknas.
Penguin. 1986. 152 s. Pocket. Gott skick. Namnad.
Stiftelsen Samtidskultur. 2004. 156 s. Mjuka pärmar. Gott skick. Kent Gustafssons ljudskulptur. läs mer
trots ALLT. 2 uppl. 1994. 143 s. Inbunden. Gott skick.
Artos. 2010. 192 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Verbum. 2013. 144 s. Mjuka pärmar. Förlåter Gud mördare, våldtäcktsmän och pedofiler? Kan vi som medmänniskor förlåta den som begått ett grovt brott? Författaren är häktespräst i Borås och har tidigare verkat som forskare och lä.. läs mer
Silentium. 2013. 61 s. Mjuka pärmar. Mycket gott skick. läs mer
TIMBRO. 2013. 170 s. Häftad. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Enstaka blyertsstreck i marginalen. läs mer
1984. 138 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Den kristna bokringen. 1970. 238 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Bonniers. 1972. 111 s. Inbunden. Gott skick.
Räddningsmissionen. 1993. 108 s. Mjuka pärmar. Gott skick.
1986. 70 s. Häftad. Gott skick. Maria Johansson har också spelat in en LP som kan beställas genom little sparrow.
Libris. 1977. 136 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. läs mer
Evangeliepress. 1981. 142 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. läs mer
1993. 64 s. Mjuka pärmar. Gott skick. dedikerad med författarens förnamn.
Marcus förlag. 2 uppl. 2006. 112 s. Inbunden. Gott skick.
Hoppets Stjärna. 1989. 199 s. Pocket. Gott skick. läs mer
Bonniers. 1 uppl. 1986. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
NYTT LIV / Libris. 1985. 100 s. Mjuka pärmar. Gott skick. Litet veck på omslaget (se bild).
Församlingsförlaget. 2002. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Kort hälsning skriven på försättsbladet..
SKD. 3 uppl. 1931. 482 s. Inbunden. Ngt snedläst, försiktiga blyerts understrykningar, .
Libris. 2005. 184 s. Mjuka pärmar. Gott skick.
Gummessons. 1981. 86 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Försättsbladet saknas..
HFs förlag. 1993. 132 s. Pocket. Gott skick.
