Boknöje. 1985. 256 s. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!!!Porto postens A taxa!!.
Almqvist & Wiksell. första uppl. 1994. 192 s. Dåligt skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa,skador på ryggen i boken,stött på kanterna,fläckar på fram och baksidan.
Skandinaviska bokförlag. 3:e, 15-22 tusendet uppl. 1965. 159 s. Mycket gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!!!Postens A taxa.
Berghs. 9150212931 uppl. 1999. 171 s. Inbunden. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa,små skada på ryggen,små veck i boken.
1981. 102 s. Häftad. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa!Några veck på fram och baksidan.
ICA. 1949. 240 s. Hyfsat skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa,OBS:skador på ryggen.
Wahlströms. 1974. 114 s. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,Porto postens A taxa,något stött på kanterna,fläckar på omslag,något gulnad i boken pga av hög träandel vid pappret..
ICA. 1991. 121 s. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!!!Postens A taxa.
Lindqvists . 1944. 192 s. Häftad. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa,några små skador på ryggen och några stött på kanterna.
Bonniers. 1943. 285 s. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa! Skador på omslag på ryggen,stött på kanterna på omslag.
Åhlen & Åkerlunds,Stockholm. 1943. 219 s. Inbunden. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,Porto postens A taxa,några små skador och några stött på kanterna,några veck finns i boken,.
Wahlströms. 1994. 156 s. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,Porto postens A taxa,namn i boken.
TL-Klubben. 2008. 153 s. Inbunden. Gott skick. Porto Postens A taxa----OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!.
TL-Klubben. 2009. 189 s. Inbunden. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!!!Porto postens A taxa!!.
TL-Klubben. 2007. 154 s. Inbunden. Mycket gott skick. Porto Postens A taxa----OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!.
Wahlströms. 2007. 188 s. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!Porto postens A taxa.skada i boken på ryggen,flera stämpel i boken.
Prisma. 1964. 315 s. Gott skick. OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa,Band 9, juridik,sociologi,undervisning,register sidan innan saknas,flera veck i boken,fullständigt.
C.E.Fritzes Bokförlags Aktiebolag. Femte uppl. 1923. 198 s. Inbunden. Gott skick. Skada på ryggen i boken,flera blyanteckningar,OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa,stött vid kanterna.
Bonniers. 1996. 309 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Porto Postens A taxa----OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!.
Bonniers. 1999. 334 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Porto Postens A taxa----OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!.
Readers Digest. 1994. 510 s. Inbunden. Gott skick. Veck på sid.2 + sid. 173,OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa,fläck finns.
Readers Digest. 1995. 510 s. Inbunden. Gott skick. Skada på sid. 4,fläckar,skada på omslag på baksid.OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa. läs mer
Richters. 1990. 398 s. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Namn i boken--Porto enl. postens portolista---OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!!.
Richters. 1992. 386 s. Gott skick. Porto Postens A taxa----OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!.
Bonniers. 1993. 424 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Porto Postens A taxa----OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE!.
Readers Digest. 1995. 510 s. Inbunden. Gott skick. Små skador på omslag,OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa. läs mer
Pontes. 1986. 231 s. Inbunden. Gott skick. Flera Stämpel i boken,Klistermärke i boken,OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa.
Polllux. 1993. 95 s. Dåligt skick. Många veck finns,OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa.
Natur och Kultur. Andra uppl. 16 s. Gott skick. flera veck och namn på baksid.OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa.
Natur och Kultur. Andra uppl. 16 s. Mycket gott skick. Liten stött vid kanterna,OBS:GRATIS OCH BRA EMBALLAGE,porto postens A taxa.
