Bonniers. 1984. 233 s. Inbunden. 484 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i gott skick. Liten reva i omslaget (bokryggen). Oläst bok.
Månpocket. 2010. 219 s. Pocket. 113 gram. Mycket gott skick. Medföljde MåBra 7, 2010 Bakre pärmen lite kantstött. Inlagan ren och fin.
En bok för alla. 2004. 478 s. Pocket. 252 gram. Nära nyskick. Minimala bruksspår på pärmen och på snittet. Porto: 30:- Oläst.
Rabén & Sjögren. 1993. 225 s. Inbunden. 843 gram. Nära nyskick. Oläst bok. Presentskick. Porto: 39:-. läs mer
Scampi. 2005. 208 s. Häftad. 170 gram. Gott skick. Bra läsex.
Bonniers folkbibliotek. 1969. 219 s. Inbunden. 283 gram. Nära nyskick. Minimala bruksspår på pärmen. Oläst bok. Presentskick. Porto: 30:-.
Bakhåll. 2001. 344 s. Inbunden. 544 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Oläst bok. Presentskick.
Bonniers. 1999. 148 s. Inbunden. 209 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Spår efter gem. Oläst bok.
W&Ws Svarta serie. 1966. 179 s. Pocket. 209 gram. Mycket gott skick. Oläst.
En bok för alla. 2004. 352 s. Pocket. 181 gram. Mycket gott skick. Nedre delen av snittet en aning gul. Oöppnad bok.
FIB:s Lyrikklubb. 2002. 236 s. Häftad. 362 gram. Mycket gott skick. Oläst.
Forum. 2001. 211 s. Inbunden. 410 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Namnetikett.
Veje Förlag. 3 uppl. 1999. 162 s. Häftad. 280 gram. Nära nyskick. Oläst.
ICA bokförlag. 2005. 143 s. Inbunden. 317 gram. Nära nyskick.
Pan. 1998. 428 s. Pocket. 219 gram. Gott skick. Läsveck. Ren och fin, något gulnad inlaga.
Berghs BIG Pocket. 1994. 469 s. Pocket. 336 gram. Mycket gott skick. Oläst.
Bazar. 2007. 190 s. Häftad. 189 gram. Mycket gott skick. Något gulnat snitt. Ren och fin inlaga.
Fayard. 2008. 127 s. Häftad. 156 gram. Mycket gott skick. På franska.
Bonnier Audio. 2002. 6 kassetter. Speltid 9 timmar. 316 gram. Mycket gott skick. Uppläsare: Irene Lindh.
Harlequin. 348. 348 s. Pocket. 183 gram. Hyfsat skick. Bakre pärmen kantstött. Solkigt på nedre snittet. Ren och fin inlaga. Bra läsex.
Bokförlaget Libris. 1996. 221 s. Häftad. 260 gram. Mycket gott skick.
Vårt hems förlag. 1928. 358 s. Inbunden. 482 gram. Mycket gott skick. Halvfransk. Övre guldsnitt. Ren och fin inlaga. Presentskick.
Natur & Kultur. 1996. 250 s. Inbunden. 439 gram. Mycket gott skick. Ren och fin inlaga. läs mer
Pan. 2002. 229 s. Pocket. 129 gram. Mycket gott skick. "Tillhör...+namnteckning, adress på försättsbladet.
Månpocket. 2002. 524 s. Pocket. 269 gram. Nära nyskick. Oläst bok..
En bok för alla. 2003. 152 s. Pocket. 88 gram. Mycket gott skick.
Norstedts. 1970. 211 s. Inbunden. 312 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick.
Vår bok. 1981. 226 s. Inbunden. 311 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Lätt gulnad inlaga.
Norstedts. 373 s. Inbunden. 537 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Snedläst, bruksspår på snittet. Inlagan ren och fin.
W&Ws Svarta serie. 1965. 204 s. Häftad. 240 gram. Mycket gott skick. Något snedläst. Namnteckning. Porto 30:-.
