Bonniers. År 2000. 440 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet och har några revor i kanterna. Men boken är däremot fin. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 54 kr.
Bonniers. 1997. 367 s. Inbunden. 392 gram. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna, och har en ca 2 cm reva på baksidan. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 46 kr.
Bonniers. 1995. 555 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev) eller 33 kr (Postens Ekonomibrev). Totala summan: 64 kr 52 kr.
Bonnier. 1995 (tryckt 1997). 347 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna. Frakt: 36 kr (Posten 1:a klassbrev) Totala summan: 51 kr
BonnierCarlsen. 1983 (tryckt år 2004). 671 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 65 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 85 kr.
Bonniers. 1992 (tryckt 1994). 289 s. Inbunden. Hyfsat skick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna. En sidas ena hörn är vikt inne i bokens nedre hörn (påverkar ej texten). Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 55.. läs mer
Bonniers. 1994 (Tryckt 1997). 221 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 24 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 43 kr.
Bonnier. 1997. 433 s. Inbunden. 459 gram. Nära nyskick. Skyddsomslaget är trasigt i kanterna. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 46 kr.
Wahlströms. 1961 (tryckt 1992). 205 s. Inbunden (kartonnage). Nära nyskick. Av författaren till Cape Fear. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 55 kr.
Bonnierförlagen. Från år 1997. 376 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 46 kr.
Forum. Från år 1998. Tryckt år 1999. 250 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 51 kr.
Norstedt. Från år 1999. Tryckt år 2002. 493 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i gott skick, men det finns några revor längst upp vid ryggen. Frakt: 48 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 58 kr.
Forum. Från år 1990, tryckt år 1992. 404 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Frakt: 48 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 58 kr.
Bonniersförlagen. Från år 1995, tryckt år 1997. 310 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Frakt: 36 kr. Totala summan: 51 kr.
Bokförlaget Viva. Från år 1991, tryckt år 1992. 353 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev) eller 33 kr (Postens Ekonomibrev). Totala summan: 55 kr eller 43 kr.
Norstedts. Från år 2006, tryckt år 2008. 553 s. Inbunden (kartonnage). Mycket fint skick. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev) eller 33 kr (Postens Ekonomibrev). Totala summan: 60 kr eller 48 kr.
Ordfront. Från år 2004, tryckt år 2008. 414 s. Pocket. Nära nyskick. Vikt rygg. Frakt: 24 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 39 kr.
Albert Bonniers Förlag. Från år 2001, tryckt år 2002. 454 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna, några revor i nederkanterna. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 54 kr.
Bonniers. Från år 1991. Tryckt år 1992. 391 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna, vikt på insidan av skyddsomslaget första sida, några revor på baksidan. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev) eller 33 .. läs mer
Boknöje. Från år 2000. Tryckt år 2004. 461 s. Pocket. Gott skick. Sliten i kanterna. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 56 kr.
Bra böcker. Från år 2006. Tryckt år 2008. 350 s. Pocket. Mycket fint skick. Frakt: 24 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 43 kr.
Albert Bonniers Förlag. Från år 2000. Tryckt år 2001. 347 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna. Frakt: 45 kr (Postens 1:a klassbrev) eller 33 kr (Postens Ekonomibrev). Totala summan: 55 kr eller 43 kr. läs mer
Bonniersförlagen. Från år 1993. Tryckt år 1995. 391 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslaget är slitet i kanterna. Boken har filmatiserats med bl a Billy Bob Thornton i en av huvudrollerna. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klass.. läs mer
Bra böcker. Från år 1999. Tryckt år 2002. 499 s. Inbunden. Gott skick. Ett knappt synligt märke (efter prislappen) på framsidan, kantstött på ovansidan. Boken har filmatiserats med bl a Anthony Hopkins i en av huvudrollerna. F.. läs mer
Bokförlaget Viva. Från år 1987. Tryckt år 1988. 495 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är något slitet i nederkanten. Frakt: 48 kr + skrymmande 12 kr. (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 70 kr.
Bonniersförlagen. Från år 1995. Tryckt år 1997. 325 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 51 kr.
Bonniers. Från år 1988. Tryckt år 1991. 273 s. Pocket. Gott skick. Vikt rygg, vikt på framsidan (påverkar ej texten). Frakt: 24 kr (Posten 1:a klassbrev). Totala summan: 44 kr.
Bonnierförlagen. Från år 1993. Tryckt år 1996. 263 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslaget är slitet. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 45 kr.
Alba. Från 1976. Tryckt år 1990. 235 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 56 kr.
Bonniersförlagen. Från år 1997. Tryckt år 1998. 311 s. Inbunden. Mycket fint skick. Frakt: 36 kr (Postens 1:a klassbrev). Totala summan: 46 kr.
