Just nu 1 540 181 annonser
Sökalternativ
Spara den här sökningen som en bevakning
Sökresultat: 1-28 av 28
Sök i resultatet:Sortering:
Annonskategori: Begagnade böcker
Söndag

F. Case, John

Fader: Okänd

24 kr
Pocket, 1998, 449sid. Läsböjd rygg, Frakt: 34kr

Säljare: Henry, Helsingb.. (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker
Torsdag

Case, John F.

FADER: OKÄND

40 kr
Bonnierförlagen 1998, Inbunden utan skyddsomslag, 450 sid, 14x22 cm, 455 gr, gott skick, anteckningar

Säljare: Antikvariat Källar.., Löberöd (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker
2010-08-25

John F. Case

Fader okänd

55 kr
Bonniers. 1998. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.

Säljare: Christer Wall, Fagersta (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker
2010-08-21

Case, John F

Fader: okänd

29 kr
Pocket. Utgiven 1998 av Månpockets förlag. Sidor 450. ISBN 91-7643-442-7. Besök gärna vår hemsida för resumé och bild.

Säljare: Antikvariat pslinden, ÅHUS (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker
2010-08-20

Case John F.

Fader okänd

60 kr
Förlaget Forum 1998. Inb kartonnage 450 sidor.

Säljare: Antikvariat Furioso, Delsbo (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Fader: okänd

50 kr
Forum 1999, inbunden, 450 sidor.

Säljare: Blåbygget, Olofstr.., Olofström (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

FADER: OKÄND

Case, John F.

24 kr
Månpocket 1998. 450 sid. 18 x 11 cm, 255 gr. Nära nyskick.

Säljare: Antikvariat Källar.., Löberöd (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case John F.

Fader okänd

40 kr
Månpocket 1998, 450 sid.

Säljare: Zekes Antikvariat, Simrishamn (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

John F. Case

Fader: okänd

10 kr
Boken är i nyskick. Omslaget är dock lite repat

Säljare: Poccahontas2, Hallsberg (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

John F.Case

Fader Okänd

24 kr
bonniers förlag. 1998. 450 s. Inbunden. 22x14cm. 446 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. skyddsomslag nött och reva ..

Säljare: läslust, bandhagen (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Fader okänd

50 kr
Forum 1997, inbunden med skyddsomslag, 450 sidor.

Säljare: Blåbygget, Olofstr.., Olofström (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F

Fader: Okänd

49 kr
1999. 450 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick.

Säljare: Nelia, Hölö (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F

Fader: okänd

49 kr
Inbunden. Utgiven 1998 av Bonniers förlag. Sidor 450. ISBN 91-43-04136-1. Besök gärna vår hemsida för resumé och bild.

Säljare: Antikvariat pslinden, ÅHUS (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

John F.Case

Fader:Okänd

40 kr
forum förlag. 1999. 450 s. Inbunden. 23.5x16cm. 943 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag Finns i gott skick.

Säljare: läslust, bandhagen (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

John F Case

Fader:okänd

60 kr
Forum. Första uppl. 1997. 450 s. Inbunden. Nära nyskick. Skyddsomslag Finns i nära nyskick. I en liten italiensk landsortskyrka bikta..

Säljare: Billdals, Billdal (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Fader: okänd

50 kr
Forum. 1997. 449 s. Inbunden. 960 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag Finns i mycket gott skick. Thriller. Läst 1 gång..

Säljare: katri, Hällefors (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F

Fader: okänd

19 kr
Månpocket. 1998. 450 sid läsveck i rygg, hundöra bakre pärm

Säljare: The Bookhouse Boy, Hunnebos.. (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F

FADER OKÄND

25 kr
Månpocket (1998) Mkt gott skick.

Säljare: Johan Anderljung, Stockholm (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case John F.

FADER OKÄND

39 kr
Roman.Inbunden med skyddsoslag.Bonniers 1998.Namnteckning på försättsblad.Annars mycket bra skick.

Säljare: Bertil Malmqvist, Viken (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case John F

Fader okänd

45 kr
Thriller Bonniers 1998 inb. med skyddsomslag 450 sid. Mycket bra skick. Namnteckning.

Säljare: Inges Data & Service, Västerha.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Fader: okänd.

50 kr
Forum. 1998. inb. 450 sid. Gott skick.

Säljare: ALFA BÖCKER, Malmö (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Fader: okänd.

20 kr
Månpocket. 1998. 450 sid. Något nött.

Säljare: ALFA BÖCKER, Malmö (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case John F.

Fader: okänd

45 kr
Kart.1999 450 sid.

Säljare: Bokgrottan , Gislaved (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

John F Case

Fader: okänd

15 kr
Inbunden. Bonnierförlagen 1998. 450 sidor. Ok skick dock lite gulnade blad och pärmen något sned. Namn på försättsbladet.

Säljare: Carina Andersson, Trångsund (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case John F

Fader okänd

48 kr
Thriller Bonniers 1998 inb. med skyddsomslag 450 sid. Mycket bra skick.

Säljare: Stopp Collectors C.., Varberg (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Fader: okänd

19 kr
Forum, 1999, 450 sidor, inb med skyddsomslag, mycket gott skick, ""Fader : okänd är en brett upplagd och oerhört skickligt berättad t..

Säljare: BokAnders, Trollhät.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F.

Den förste ryttaren

80 kr
Thriller. Forum 1999. Inb. m sk.omsl. Gott skick.

Säljare: Klageröds Fyndlåda, Bullaren (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Case, John F

Fader: okänd

70 kr
Bonniers 1998, inb m skyddsomslag, 450 s. Namnteckning

Säljare: Karlssons bok, Olofström (Företag)

Sökresultat: 1-28 av 28