Just nu 1 540 181 annonser
Sökalternativ
Spara den här sökningen som en bevakning
Sökresultat: 1-24 av 24
Sök i resultatet:Sortering:
Annonskategori: Begagnade böcker
Lördag

Atwood, Margaret

Kattöga

24 kr
Norstedts. 4 uppl. 2010. 479 s. Pocket. 265 gram. Nyskick. Oläst. Frakt 36 kr.

Säljare: Charlotta Backman, Obbola (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker
2010-08-14

Margaret Atwood

Kattöga

24 kr
En bok för alla. 2004. 479 s. Pocket. Nyskick

Säljare: MB Bok & Media, Göteborg (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Margaret Atwood

Kattöga

40 kr
Månpocket. 1995. 479 s. Pocket. Hyfsat skick.

Säljare: Wiklands boklåda, Stockholm (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood, Margaret

Kattöga

50 kr
Rabén Prisma 1995, inbunden, 479 sidor.

Säljare: Blåbygget, Olofstr.., Olofström (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker
Kattöga av Atwood, Margaret

Atwood, Margaret

Kattöga

24 kr
Månpocket. 1997. 479 s. Pocket. 18x11cm. 250 gram. Läsveck i ryggen, något nötta pärmar - i övrigt är boken i gott skick.

Säljare: Marie-Louise Bengt.., Helsingb.. (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Margaret Atwood

Kattöga

24 kr
prisma förlag. 1989. 479 s. Inbunden. 22x16cm. 910 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i dåligt skick. namn ini bok - skyddso..

Säljare: läslust, bandhagen (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker
Kattöga av Margaret Atwood

Margaret Atwood

Kattöga

24 kr
Pan-Pocket i nära nyskick från 2001. Den snart femtioåriga konstnären Elaine Risley åerkommer till sin hemstad Toronto för en ret..

Säljare: Abraham, Tibro (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood, Margaret,

Kattöga

70 kr
4/Inbunden.

Säljare: Bokräven HB, Vimmerby (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood, Margaret

Kattöga.

45 kr
479 sidor, kartonnage, Rabén Prisma 1995, gott/mycket gott skick

Säljare: ANTIKVARIAT FÖRNUF.., Uddevalla (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Margaret Atwood

Kattöga

17 kr
Månpocket, 1995, något gulnade sidor. Konstnären Elaine återvänder efter många år till barndomsstaden Toronto för en utställning. Där..

Säljare: Rosvil, Tomelilla (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Magaret Atwood

Kattöga

24 kr
Månpocket, läst men i bra skick. \"man läser den i ett enda andlöst svep. Den är språkligt bländande, full av dofter, av synbilder....

Säljare: Emma Gerlach, Lund (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

50 kr
Dekorerat pappband Rebén Prisma 1995, 479 sid. Namnteckning.

Säljare: Zekes Antikvariat, Simrishamn (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

70 kr
Prisma 1989. 479 sid. Inbunden med omslag

Säljare: Gefle Antikvariat, Gävle (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

70 kr
Prisma 1989. 479 sid. Inbunden med omslag

Säljare: Gefle Antikvariat, Gävle (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

90 kr
Prisma 1989. 479 sid. Inbunden med omslag

Säljare: Gefle Antikvariat, Gävle (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood, Margaret

Kattöga

24 kr
Pocket, omslag med aningen nötta kanter, i övrigt mycket gott skick. 479 s. Pan, Norstedts, 2001.

Säljare: Eva Ottosson - Ack.., V-lösa(s.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

40 kr
Pocket Pan 2001, 479 sid.

Säljare: Zekes Antikvariat, Simrishamn (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood, Margaret

Kattöga

34 kr
Prisma, 1988. Inbunden, 479 s. Fläckad pärm, något fläckade snitt.

Säljare: Antikvariat Roger .., Skellefteå (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Margareth Atwood

Kattöga

24 kr
Månpocket, 479 sid

Säljare: Slam's Böcker och .., Huddinge.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

60 kr
Rabén Prisma 1995 inb 479 sid. Namnteckn m bläck på försättsblad

Säljare: Anderssons Antikva.., Tingsryd (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret.

Kattöga.

40 kr
Prisma 1988,479sid klotband omslag med några små revor blyerts noteringar på några sid.

Säljare: Rosqvist´s boksaml.., Örebro (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Margaret Atwood

Kattöga

24 kr
Månpocket 1997, 479 sid

Säljare: Slam's Böcker och .., Huddinge.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood, Margaret

Kattöga

110 kr
1989 Förlagsband

Säljare: Essbok, SÖDERBÄRKE (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Atwood Margaret

Kattöga

40 kr
Månpocket 1997, 479 sid.

Säljare: Zekes Antikvariat, Simrishamn (Företag)

Sökresultat: 1-24 av 24