| Stockholm : Forum | 1974 | Klotband, skyddsomslaget saknas. Exlibris. Blekt rygg. Snedläst. | 183, [1] s. | 91-37-05637-9 | Språk: Svenska | Originaltitel: Breakheart Pass | Översättare: Brunius, Gull | Observera: Denna bok .. läs mer
FORUM. 1975. 184 s. Pocket. 162 gram. Gott skick. Samfraktar gärna så titta gärna på mina övriga annonser..
Pocket. Mycket gott skick.
Bonniers. 1976. 196 s. Inbunden. 19x12,5cm. 250 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Förf. har skrivit "Med deckarhälsningar! Björn Hellberg.) på titelsidan.
Forum. 1974. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Bonniers. 1 sv.upplagan? uppl. 1976. 195 s. Inbunden. Nyskick. Skyddsomslag finns i nyskick.
Forum / Albert Bonniers förlag. 1978 / 1978 / 1976 / 1975 / 1959. 339 / 242 / 196 / 219 / 288 s. Inbunden. Mycket gott skick. läs mer
Foruum 1974, lite skev pärm men annars gott skick, Skyddsomslag finns och är också i gott skick. Inbunden, kostar 33 kr att skicka med Posten, emballage bjuder jag på. Det är en vanlig bok, inte en som varit gratisutdelad med.. läs mer
Inb utan skyddsomslag, bruksskick. Tryckår 1973. Forum.
Bonniers. 1976. 196 s. Inbunden. 19x13cm. 248 gram. Gott skick.
Bonniers. 1976. 196 s. Inbunden. 19x13cm. 238 gram. Gott skick.
Bonniers. 1976. 196 s. Inbunden. 19x13cm. 244 gram. Gott skick.
Forum. 1989. 184 s. Pocket. Gott skick. Hylla 8 - Plan 1.
Format:Inbunden i hårt kartonnage med skyddsomslag Tryckt år:1974 ou Skick:Lite sned i ryggen/slitet skyddsomslag annars i bra skick Vikt opackad:441gram Se! resume!---> Amerikanska Västern år 1873. En koleraepidemi har utbr.. läs mer
Forum 1989. kart.
Forum. 1975. 184 s. Pocket. Gott skick.
Albert Bonniers förlag. 1976. 196 s. Inbunden. Rött klotband. 19x12,5cm. 250 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Lite nagg. - Mot Fort Humboldt ångar undsättningståget. det har gott larm om en koleraepidemi i forte.. läs mer
Forum förlag. 1975. 184 s. Pocket. 19x11cm. 160 gram. Gott skick.
Albert Bonniers förlag. 1976. Inbunden med skyddsomslag i hyfsat skick.
ALBERT BONNIERS FÖRLAG . 1976. 196 s. Inbunden. 196 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Forum. 1974. 183 s. Inbunden. Klotband. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Forum förlag. 1:a uppl. 1974. 184 s. Inbunden. 22x14cm. 430 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick.
Bonniers. 1976. 195 s. Inbunden. Klotband. 19x12,5cm. 246 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick. Omslaget har några små fläckar. Boken är oläst.
Bonniers 1976, Inbunden med skyddsomslag, 196 sid, 13x19 cm, 255 gr, gott skick
Pocket, 1979, 184 sidor, Begagnad, men i bra skick. Porto 24 kr
Albert Bonniers Förlag. 1976. 196 s. Inbunden. klotband. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Fawcett Crest Books 1975 pocket 222s spr: Eng (sv titel Mot Fort Humboldt)
Albert Bonniers Förlag 1976, inbunden utan skyddsomslag (lite ojämnt blekta pärmar och ryggen blekt, tillskrift på försättsbladet), 196 sidor.
Inbunden med skyddsomslag, gott skick, signatur bortklippt på första blanka bladet, tryckt 1976, 195s
Forum förlag. 1:a uppl. 1974. 184 s. Inbunden. 22x14cm. 440 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Omslaget är slitet i kanterna.
