Just nu 1 539 883 annonser
Sökalternativ
Spara den här sökningen som en bevakning
Sökresultat: 1-30 av 43
Sök i resultatet:Sortering:
Annonskategori: Begagnade böcker
2010-08-21

Marie Hermansson

Musselstranden

24 kr
Månpocket. 1999. 268 s. Pocket. Gott skick. Namn i första uppslaget.

Säljare: Mikael Nyström, Bromma (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker
2010-08-07

Hermanson ,Marie

Musselstranden

35 kr
Pocket. Mycket gott skick.

Säljare: Fredrik Berndtson, Onsala (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

40 kr
Stockholm: MånPocket. 1999. 268 s. Pocket. 18x11cm. Mycket gott skick. Aningen nötta hörn. # När Maja är 4 år följer hon med sina to..

Säljare: Solsidans antikvar.., VÄXJÖ (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

65 kr
Albert Bonniers förlag. 2001. 268 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.

Säljare: Wiklands boklåda, Stockholm (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

50 kr
Albert Bonniers Förlag 2001 (Fyrtioförsta-sjuttiosjunde tusendet), inbunden med skyddsomslag (lite snedläst, ett par revor i omslaget..

Säljare: Blåbygget, Olofstr.., Olofström (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

39 kr
Albert Bonniers Förlag. 1998. 268 s. Inbunden. 510 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Namnteckning, pri..

Säljare: eldöga, linköping (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

25 kr
Bonniers. 1998. 268 s. Inbunden. Gott skick. Lite sned.Skyddsomslaget är nött i kanterna.L8.

Säljare: IreneO, Vallberga (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermansson, Marie

Musselstranden.

45 kr
268 sidor, inbunden med skyddsomslag, Bonniers 2001, liten reva i omslaget, annars gott skick

Säljare: ANTIKVARIAT FÖRNUF.., Uddevalla (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

50 kr
Månpocket/Bonniers 1999, pocket (namnteckning i blyerts på smutstitelsidan), 268 sidor.

Säljare: Blåbygget, Olofstr.., Olofström (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

MUSSELSTRANDEN

35 kr
Bonnierss. 2001. 268 s. Inbunden. brunt pappband. 22x14cm. 489 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Något snedläst i ry..

Säljare: Fosforos Kommandit.., Göteborg (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

40 kr
Inbunden, skyddsomslag, minimalt nött skyddsomslag, snedläst, annars utmärkt skick. Ägarnamn. 268 s, Bonniers, 1998. För frakt tillko..

Säljare: Eva Ottosson - Ack.., V-lösa(s.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

50 kr
Albert Bonniers Förlag. 2001. 268 s. Inbunden. 480 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.

Säljare: Lill-Nacka, Nacka (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

59 kr
Inbunden. Utgiven 1998 av Bonniers förlag. Sidor 268. ISBN 91-0-0456764-7. Besök gärna vår hemsida för resumé och bild.

Säljare: Antikvariat pslinden, ÅHUS (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

90 kr
Bonnier Audio 2000 Talbok 5 kassetter Speltid ca 8 tim. 286 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Uppläsar..

Säljare: Bokberth, Halmstad (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermansson

Musselstranden

24 kr
Månpocket. 1999. Pocket. Gott skick.

Säljare: Christer Wall, Fagersta (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermansson

Musselstranden

24 kr
Månpocket. 1999. Pocket. Gott skick.

Säljare: Christer Wall, Fagersta (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson Marie

Musselstranden

50 kr
Pappband med skyddsomslag Bonniers 2001, 268 sid.

Säljare: Zekes Antikvariat, Simrishamn (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

65 kr
Inb.m.omsl. Bonniers 2001. 267 sid. 500 gram. Gott skick.

Säljare: Helenes Bokhylla, KRISTIAN.. (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Musselstranden

70 kr
Bonniers, 1998. Förlagsband med skyddsomslag. 267 s.

Säljare: Gamleby/Kinda Anti.., Horn (Företag)

Annonskategori: Ljudböcker

Marie Hermanson

Musselstranden

60 kr
"Kassettbok; 5 kassetter. Bonnier Audio 2000. Uppläsare: Maria Johansson Mycket gott skick"

Säljare: T Hedberg, Uppsala (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson Marie

Musselstranden

50 kr
Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag Finns i gott skick.

Säljare: Åsa, Saltsjö-.. (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

58 kr
Bonniers. 2001. 268 s. Inbunden. Skyddsomslag Finns i nära nyskick.

Säljare: Ultro Bookshop, Göteborg (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Ett oskrivet blad

24 kr
Bonniers pocket. 2007 specialutgåva för Expressen. 252 s. Fint ex. "...den har också precis som den förra, Musselstranden, thrillerk..

Säljare: The Bookhouse Boy, Hunnebos.. (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

22 kr
Månpocket. 1999. 268 s. Pocket. 148 gram. Mycket gott skick.

Säljare: Lill-Nacka, Nacka (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Marie Hermanson

Musselstranden

48 kr
MånPocket. 1999. 268 s. Pocket. Mycket gott skick.

Säljare: Ultro Bookshop, Göteborg (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker
MUSSELSTRANDEN av Marie Hermanson

Marie Hermanson

MUSSELSTRANDEN

24 kr
Månpocket 1999, 267 sidor. Pärmen och försättsbladen lite trasiga i övre hörnet. Boksidorna i mkt gott skick.

Säljare: Ann, enskeded.. (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson Marie

Musselstranden

75 kr
Bonniers 1998. 268 sid. Inbunden med omslag

Säljare: Gefle Antikvariat, Gävle (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie

Svampkungens son.

55 kr
234 sidor, inbunden med skyddsomslag, Bonniers 2007, gott/mycket gott skick

Säljare: ANTIKVARIAT FÖRNUF.., Uddevalla (Företag)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson Marie

Musselstranden

45 kr
Albert Bonniers förlag, ISBN 91-0-056764-7, inbunden, 268 sidor, tryckt i Falun 2001, mycket bra skick.

Säljare: Lill-Nacka, Nacka (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermansson, Marie

Musselstranden

60 kr
Albert Bonniers Förlag, Stockholm. 2001. Fyrtioförsta-sjuttiosjunde tusendet. Förlagsband med ill skyddsomslag, 267, [1] s. Mycket go..

Säljare: Viktor Ampferer, Järfälla (Privat)

Annonskategori: Begagnade böcker

Hermanson, Marie.,

Musselstranden.

65 kr
Roman. 267 s. 2001. Förlagsband. Omslag. Gott skick.

Säljare: Antikvariat Carl H.., Falköping (Företag)

Sökresultat: 1-30 av 43
  • 1
  • 2