Wahlström & Widstrand 1988. Andra tryckningen. Inbunden med skyddsomslag, 273 s. Mycket gott skick.
Boken är i mycket fint skick. Omslag finns i fint skick. Omslaget är naggat. Inbunden bok. 1988. Stockholm. Wahlström & Widstrand. (Juridik & Kriminologi ISBN: 9146156828) Beskrivning :==>> Fd Säpo-chefen och polischefens i.. läs mer
Wahlströms & Widstrand. Första uppl. 1988. 274 s. Inbunden. 22x14cm. 491 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Tidigare ägares namnteckning på försättsbladet.
Wahlström & Widstrand. 1988. 274 s. Förlagsband. 22x14cm. 502 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick.
Wahlström & Widstrand. 1988. 274 s. Förlagsband. 22x14cm. 495 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick.
Wahlström & Widstrand. 1988. 274 s. Inbunden. 497 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i gott skick. Etikett på insida med tidigare ägares namn och adress.
Wahlström & Widstrand. 1988. 274 s. Inbunden. 22x14cm. 481 gram. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Skyddsomslag kantstukat med revor.
Wahlström & Widstrand. 4:e uppl. 1988. 273 s. Inbunden. 22x14cm. 493 gram. Nära nyskick. Skyddsomslag finns i nära nyskick.
W&W. 2 tr., 1 uppl. 1988. 273 s. Inbunden. 22x14cm. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Namnteckning (Gunnar Helén).
W&W. 1988. Inbunden. Bra skick. Skyddsomslag finns i nära gott skick.
W&W. 1988. 274 s. Inbunden. Rött klotband med guldskrift. 22x14cm. 475 gram. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i gott skick. Smårevor upp till 1,5 cm. och nagg. Liten fläck på övre snittytan. Lite snedläst..
Wahlström och Widstrand. Femte tryckningen uppl. 1988. 274 s. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick. Självbiografi av den forna polismästaren i Stockholm som ledde jakten på Palme´s mördare åren 198.. läs mer
Wahlström & Widstrand. andra tryckningen uppl. 1988. 274 s. Inbunden. Gott skick. Skyddsomslag finns i hyfsat skick. Hans Holmér föddes 1930 i Stockholm. Han var mycket idrottsintresserad och spelade handboll, bandy, fotboll och.. läs mer
Wahlström & Widstrand. 5e tryckningen uppl. 1988. 273 s. Inbunden. Klotband. 22x14cm. Nära nyskick. Skyddsomslag Finns i nära nyskick.
W&W 1988. 3 tr. 273 s. Rött pappband med skyddsomslag. Mycket gott skick. Skyddsomslaget har två små revor varav den är lagad. ISBN 91-46-15682-8
W&W 1988 inbunden.ISBN 91-46-15682-8 Vikt 500g portokostnad postens taxa
Gott skick. Klotband med sk.omslag omslag två revor baksida. W & W förlag, tryckt 1988, fjärde tryckningen. 274 sidor. ISBN 91-46-15682-8
