Västerås : ICA | 1986 | Illustrerat förlagsband. Gott skick. | 66 s | | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några ytterligare dagar i leveranstid. [Lagerplats: H1]
Västerås : Ica | 1999 | Förlagsband. Fint skick. | 183 s. : ill. (huvudsakligen i färg) ; 28 cm | 91-534-2029-2 | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några ytterligare dagar i leveransti.. läs mer
Västerås : Specialpublikationer/Ica-förl. | 1979 | Förlagsband. Prislapp på baksidan. Allmänt skick. | 287 s. : ill. ; 28 cm | 91-534-0396-7 | Språk: Svenska | Observera: Denna bok har vi på ett separat lager, räkna med några yt.. läs mer
ICA Förlaget, 1997. Inbunden, laminerat pappband. 183 sid. Rikt fotoillustrerad i färg. Format 20*27,5 cm. I fint skick. Portovikt 740 g.
Ica-förlaget AB. 1:a uppl. 1987. 64 s. Inbunden. kartonnage. Nära nyskick. trädgård, gräsmatta, utegolv, illsutrerad, foton.
Ica-förlaget AB. 1:a uppl. 1992. 64 s. Inbunden. Kartonnage. Nära nyskick. trädgård, stenpartiväxter, mycket vackra bilder på stenpartiväxter. läs mer
ICA Bokförlag. 1990. 185 s. Inbunden. 27x20cm. 650 gram. Mycket gott skick.
ICA Bokförlag. 1990. 185 s. Inbunden. 27x20cm. 590 gram. Gott skick.
183 sidor, kartonnage, andra utgåvan, Ica Bokförlag 2002, 20x27 cm., mycket rikt och vackert illustrerad, gott/mycket gott skick
Dekorerat pappband/trådbunden, 64 sidor. ICA-förlaget (Örebro, 1987). Rikt ill m teckningar o foton i färg. Mycket gott skick.
ICA-förlaget. 1:3 uppl. 1988. 64 sid. Rikligt illustrerad med färgfotografier. Inbunden. Trådhäftat pappband med hårda, dekorerade och laminerade pärmar. 24,5x17,5cm. 270 gram. Mycket gott skick. läs mer
ICA, inb med dek pärmar, 1988, ill, mkt gott skick, 64 s. Väger 269 gram. Hylla 8.
INBUNDEN. Ica Bokförlag 1996. Mycket fint skick.......Trivsamma uterum Gräsmattan Odlingsråd Buskar och träd Blommor Goda grönsaker Frukt och bär
ICA. 1986. 65 s. Inbunden. 266 gram. Nära nyskick. Hylla 11.
ICA. 1988. Inbunden. 268 gram. Nyskick. Hylla 11.
ICA. 1992. 64 s. Inbunden. 304 gram. Nära nyskick. Ägarnamntecknad. Hylla 11.
ICA. 1988. 64 s. 275 gram. Nära nyskick. Hylla 11.
ICA. 1989. 64 s. Inbunden. 280 gram. Nära nyskick. Hylla 11.
ICA. 1988. 64 s. Inbunden. 267 gram. Nyskick. Hylla 11.
ICA-förlaget. andra tryckningen uppl. 1988. 65 s. Inbunden. Dek laminatband. 24,5x17,5cm. 270 gram. Nära nyskick. Inlaga rikl illustrerad, färg.
ICA. 1979. 224 s. 27x20cm. 733 gram. Mycket gott skick. Hylla 8.
ICA förlaget. 1979. 224 s. Inbunden. Illustrerad kartonnage. 27,5x20cm. 731 gram. Mycket gott skick.
Boken visar idéer från olika trädgårdar och uteplatser. ICA-förlaget. Första upplagan, andra tryckningen. 1987. Inbunden. Laminerat, dekorerat pappband. 64 s. Mycket rikt illustrerad i färg. Boken är något stött i ryggändar och .. läs mer
Ica Bokförlag. 1 uppl. 1997. 183 s. Inbunden. 27,5x20cm. Mycket gott skick.
Ica-förlaget. 1 uppl. 1980. 224 s. Inbunden. 27x20cm. Mycket gott skick.
1975. 98s. Rikt ill. Häftad. Stort format. läs mer
ICA. 1995. 183 s. Inbunden. 680 gram. Mycket gott skick. Mycket rikt illustrerad Fraktkostnad 45 kr. läs mer
ICA. Första uppl. 1990. 185 s. Inbunden. 720 gram. Mycket gott skick. Mycket rikt illustrerad Fraktkostnad 45 kr. läs mer
ICA-förlaget AB. 1989. 64 s. Inbunden. 24,5x17,5cm. 275 gram. Mycket gott skick. omslaget lätt-lätt gulnat.
ICA 1979, Kartonnage, 224 sid, 20x27 cm, 750 gr, gott skick
