Your country and preferred language.

Select your country Select language

Denna webbplats använder cookies för att säkerställa att du får den bästa upplevelsen.

Menu
Sökalternativ
Stäng

Välkommen till Sveriges största bokhandel

Här finns så gott som allt som givits ut på den svenska bokmarknaden under de senaste hundra åren.

  • Handla mot faktura och öppet köp i 21 dagar
  • Oavsett vikt och antal artiklar handlar du till enhetsfrakt från samma säljare i samma kundvagn
  • Du måste vara inloggad för att kunna ställa en fråga till säljaren. Om du saknar inloggning, klicka på Skapa konto i topplisten. OBS! Frågeformuläret kan inte användas för beställning.
Våga drömma ; All min kärlek

Våga drömma ; All min kärlek

Pocketbok. Harlequin.

Nära nyskick. Harlequin Läkarromaner 10115026, ej namnad

Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK
Betala med Swish

Förlagsfakta

ISBN
9789164099082
Titel
Våga drömma ; All min kärlek
Författare
Amy Andrews - Alison Roberts
Förlag
Förlaget Harlequin
Utgivningsår
2015
Omfång
320 sidor
Bandtyp
Häftad
Mått
107 x 181 mm Ryggbredd 19 mm
Vikt
168 g
Språk
Svenska
Baksidestext
Våga drömma

Att ansvara för Hunterklinikens ideella verksamhet har gett den före detta soldaten Ethan en ny mening med livet. Hårt arbete hjälper honom att hålla de svåra minnena på avstånd. Men så rubbas plötsligt tillvaron av den vackra kirurgen Olivia Fairchild som dyker upp på kliniken. Olivia är kvinnan han en gång kallt utnyttjade för att hämnas på sin bror. Hon älskade honom men Ethan svek. Nu möts de igen och dras ohjälpligt till varandra. Men kan Olivia förlåta det som varit och ge honom en andra chans?

All min kärlek

Det sista Megan Phillips gjorde innan hon lämnade sjukhuset St Piran var att rädda livet på två små tvillingar, vars nyblivne pappa var mannen hon älskade. Men en framtid tillsammans med Josh OHara var helt otänkbar. Nu när Megan tvingas återvända till St Piran måste hon konfrontera både sitt förflutna och sin älskade Josh. Är den ensamstående pappan redo att ge Megan all sin kärlek, eller ska han ännu en gång göra andra prioriteringar?